Trabzon Spor Başkanı Kim Seçildi?

Trabzonspor eski başkanı kim?

Trabzonspor, 2 Ağustos 1967’de kurulan Trabzon, Türkiye merkezli spor kulübü. Özellikle futbol şubesiyle tanınan kulüp, profesyonel futbol ligleri tarihinde şampiyon olan 6 kulüpten biri ve şampiyon olmayı başaran ilk Anadolu kulübüdür. Kulübün başkanlığını Ahmet Ağaoğlu yapmaktadır.

Trabzonspor başkanlık seçimleri ne zaman?

Divan Başkanlık Kurulu’nun 48. Olağan Seçimli Divan Genel Kurulu’nun; 20 Nisan 2021 Salı günü saat 11.00’de Trabzonspor Ziyabey Tesisleri Lokalinde çoğunluk aranarak, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 28 Nisan 2021 Çarşamba günü11.00 – 16.00 saatleri arasında Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın

Ahmet Ağaoğlu kaçıncı başkan?

Ahmet Ağaoğlu Kabataş Erkek Lisesinde öğrenim gördükten sonra, 1979 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesinden mezun oldu. 2000 yılında Türkiye Golf Federasyonu Başkanı seçildi ve 24 Ocak 2001’de görevine başladı. 8 Nisan 2018’de yapılan olağanüstü genel kurulda Trabzonspor’un 17. başkanı oldu.

Şamil Ekinci kimdir?

Aslen Kırşehirli olan Şamil Ekinci, o dönemde Ankara’ya bağlı olan Keskin’de doğmuştur. 1961’de 19 yaşındayken un fabrikası kurmak amacıyla amcası Muarrem Ekinci ile birlikte Trabzon’a yerleşmiştir. 1970–71 döneminde, Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi olmuş, 1975–76 döneminde ise Trabzonspor başkanı seçilmiştir.

Trabzonspor yıldızı ne zaman aldı?

En son şampiyonluğunun üstünden en uzun süre geçen ekip, son olarak 1983-84 sezonunda şampiyon olan Trabzonspor ‘dur.

Trabzonspor kaç yıldız var?

Ligin İstanbul takımları dışında en çok kazananı Trabzonspor, tek yıldıza sahip. Karadeniz ekibi 4 şampiyonluk daha kazanırsa 2. yıldızı takabilecek.

You might be interested:  E Spor Nedir Nasıl Olunur?

Trabzonspor hangi takımlardan kuruldu?

Muharrem Usta 1 Eylül 1965, Trabzon doğumlu Türk iş adamı, doktor ve spor yöneticisi. Medical Park Hastaneler Grubu ve Liv Hospital Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Usta, uzun süre Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği Başkanlığı yaptı.

Ahmet Ağaoğlu kaç senedir Trabzonspor Başkanı?

Ahmet Ali Ağaoğlu, 2000-2002 yıllarında ise başkan yardımcılığı icra etmiştir. 2000 yılında Golf Federasyonu Başkanlığı ‘na seçilen Sn. Ahmet Ali Ağaoğlu 18 yıldır başkan olarak görevini yürütmektedir. Sn.

Ahmet Ağaoğlu’nun kaç çocuğu var?

Ali Ağaoğlu, 3 Mart 1954 tarihinde Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. Babası Mithat Ağaoğlu, İstanbul’da dönemin tanınmış müteahhitleri arasında idi. Babasının da etkisiyle gençlik yıllarında bir yandan okuyup bir yandan da inşaatlarda mesleği öğrendi.

Ahmet Ağaoğlu hangi köylü?

Ahmet Ağaoğlu, 1958 yılında dünyaya geldi. Trabzonlu olan Ahmet Ağaoğlu 1996 yılında Klassis Golf Kulübü’nde golf oynamaya başladı. 2000 yılında Golf Federasyonu Başkanlığı’na seçildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *