Spor Yorumcuları Ne Kadar Kazanıyor?

Rıdvan Dilmen ne kadar kazanıyor 2020?

Uzun süredir yayıncı kuruluşla görüşen Dilmen ‘e peşin 2 milyon dolar veren NTV, yıllığı 1.6 milyon dolardan da 5 senelik sözleşme teklif ederek en büyük markasını kimselere yar etmedi. Yaptığı yeni sözleşmeyle 5 yıllık kazancını toplamda 10 milyona getiren Rıdvan hoca, yılda 2 milyon kazanmış olacak.

Ahmet Çakar Beyaz Tv’den ne kadar alıyor?

Kesinlikle kulüp başkanı ya da kulübe yönelik bir ithamım olmamıştır” ifadeleri yer aldı. Gökçek’lerin kanalı Beyaz Tv ise mahkemeye yazı göndererek Ahmet Çakar ‘ın programdan 26 bin 80 TL ücret aldığını bildirdi. Mahkeme ise bir sonraki duruşma için program kayıtlarını RTÜK’ten istedi.

Haberciler ne kadar maaş alıyor?

Editörler yaygın medyada ortalama 3.623 TL, yerel medyada 2.300 TL maaş alıyor. Muhabirler için bu ortalama yaygın medyada 2.700 TL ‘ye, yerel medyada 2.094 TL ‘ye düşüyor. Eğer hiç maaş almadan çalıştığını söyleyen bir yerel muhabiri de eklersek ortalama 1.675 TL ‘ye geriliyor.

Erman Toroğlu ne kadar maaş alıyor?

Şansal Büyüka ile Lig TV’de Maraton’a çıkan Erman Toroğlu ‘nun yıllık ücreti 500 bin dolar. Ahmet Çakar, Show TV’deki 6 Pas için yıllık 350 bin YTL alıyor.

Rıdvan kaç para?

Yapılacak anlaşmaya göre Rıdvan Yılmaz’ın sözleşmesi 2025 yılında tamamlanacak. Siyah beyazlılardan yıllık 150 bin TL alan 19 yaşındaki futbolcunun maaşında da artışa gidilecek.

You might be interested:  Abdi Ipekçi Spor Salonu Kimin?

Rıdvan Dilmen kaç yıldır Ntv’de?

Dilmen ‘in 15 yıl boyunca aralıksız olarak NTV ‘de yorumcu olarak görev yaptığı %100 Futbol programı sayısız ödül kazandı ve Türk futbolunun referans programı olarak gösterildi.

Beyaz TV spor yorumcuları kimler?

Haftanın 3 günü yayınlanan program; Cumartesi ve Pazar ” Beyaz Futbol ” adıyla, Pazartesi ise “Derin Futbol ” adıyla Beyaz TV ‘de yayınlanmaktadır. Sunuculuğunu Onur Yıldız yapmakta; yorumculuk koltuğunda ise Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz bulunmaktadır.

Abdülkerim Durmaz kaç para alıyor?

Abdülkerim Durmaz da evinde oturan biriydi. Çetiner aldı Durmaz ‘ı yorumcu yaptı, onun da yıldızını parlattı. Habertürk TV’den 6 bin TL alan Durmaz ‘ı Beyaz TV, bu paranın 2.5 katına yani 15 bin TL’ye kadrosuna kattı.

Halkla ilişkiler ne kadar maaş alır?

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı/Uzmanı maaşı ortalama aylık 3.550 – TL’dir. En düşük maaşı 2.826 -TL, En yüksek ise 6.500 – TL’dir.

Yapımcılar ne kadar maaş alır?

Dizinin başarısına göre yapımcı maaşı da değişkenlik gösterecektir. Bu sebeple dizi yapımcılığı riskli bir iştir. Dizi yapımcısı maaşı aylık ortalama 1 milyon TL ile 10 milyon TL arasında değişebilmektedir.

Haber muhabiri olmak için hangi bölümü okumak gerekir?

Gazeteciliğin tabi ki bir okullu kısmı var. Bunu herkes bilir, üniversite sınavında gazetecilik bölümü ya da daha geniş olarak bir İletişim Fakültesi diploması gazetecilik yapmanız için önemli bir faktördür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *