Spor Smart Digitürk Hangi Kanalda?

D Smart Smart Spor Hangi Kanalda?

Smart Spor kanalı, D – Smart platformunda 77. kanalda yayın yapıyor.

Digitürk D Smart var mı?

Digiturk 87, Dsmart 78 ve Turkcell Tv+ 77. kanaldan yayın yapan S Sport, HD olarak 7/24 spor kanalı olarak izleyicilere ulaşıyor.

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

D smart maçlarını internetten nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

Dsmart 4K yayın nasıl izlenir?

D-Fix’i televizyonunuzun modül girişine yerleştirmeniz yeterli. D-Smart D-Fix’i ekstra bir kumandaya ihtiyaç olmadan, televizyonunuzun kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. Uydu alıcısıyla izleyemediğiniz, 4K yayın yapan kanalları D-Smart D-Fix ile izleyebilirsiniz.

Spor Smart kimin?

Smart Spor 2 Kanal Saran Holding tarafından satın almıştır.

Smart Spor paralı mı?

D Smart platformunun spor temalı kanalı Spor Smart, ücretli izlenebilmektedir.

Dsmart Go kaç kişilik?

D-smart go hizmetini en fazla 4 farklı cihazdan alabilirsiniz.

D-smart bilgisayardan nasıl izlenir?

TV izle seçeneğiyle yayın akışına bağlı kalmaz, TV kanallarını 72 saate kadar geri alabilir, istediğin programları kaydedebilirsin. Bilgisayarından veya mobil cihazından www.dsmartgo.com.tr gir ana sayfada yer alan ‘Kayıt Ol’ bağlantısına tıkla, adımları takip ederek D – Smart GO keyfini yaşamaya başla!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Safra Kesesi Ameliyatından Ne Kadar Sonra Spor Yapılır?

Canlı lig TV nasıl izlenir?

Lig maçları internetten nasıl izlenir?

  1. Tablet veya telefonlarınızda beIN CONNECT uygulamasını indirerek beIN Sports kanallarından maçları nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.
  2. beIN CONNECT web sayfasından üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak beIN Sports kanallarındaki maçları bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *