Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Spor ayakkabı ne ile giyilir?

Spor ayakkabılar aslında, doğru kombinlendiğinde, bir takım elbiseyle veya özel gece stiline kadar her şeyle giyebilir. Instagram’da özellikle şuan FILA Disruptor ayakkabılar çok trend. Tüm dünyada büyük bir ilgi gördü. Her ne kadar kaba görünse de bu tarz spor ayakkabılara büyük bir eğilimin olduğu anlamına geliyor.

Spor ayakkabı ile hangi çanta?

Eğer spor ayakkabı çanta kombin yapacaksanız, sırt çantası veya spor çanta modelleri arasında seçim yapmalısınız. Spor ayakkabı çanta kombini için sırt çantası tercih etmelisiniz. Bunu yaparken aynı renk tonlarını kullanabileceğiniz gibi zıt renk tonlarını da kullanabilirsiniz.

Kırmızı spor ayakkabı nasıl giyilir?

Kırmızı ayakkabılarını parlak yeşil yerine zeytin yeşili gibi daha koyu tonlarla karıştır. Kırmızı ayakkabıları nötr bir desenle giy. Kırmızı burnu açık ayakkabılar, siyah ya da beyaz renkte benekli bir elbiseye ya da ince çizgili bir pantolona iyi eşlik eder.

Beyaz spor ayakkabı üzerine ne giyilir?

Aynı zamanda beyaz spor ayakkabınızın çok yönlülüğü sayesinde şort ve beyaz spor ayakkabınızı birçok farklı renkteki kıyafetiniz ile eşleştirebilirsiniz. Tabii benim buradaki tavsiyem şort ve beyaz spor ayakkabınız üzerine açık renkte (sarı gibi) bir gömlek tercih etmeniz yönünde olacaktır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Spor Salonlarında Nasıl Çalışılır?

Beyaz ayakkabı nasil kombinlenir?

2 – Canlı renklerle sıra dışı etki. Kırmızı, pembe ya da sarı gibi göze çarpan renklerle yaptığınız kombinlere zıt bir uyum katmak ve bu parçaların yüksek enerjisini dengelemek için beyaz bir ayakkabının gücünden faydalanabilirsiniz. Böylelikle renkler arasında yumuşak bir geçiş yaratmış olabilirsiniz.

Kaşe kabanın altına ne giyilir kadın?

Kruvaze, hakim yaka, şal yaka ya da ceket yakalı kaşe kabanların spor kullanımlarla bütünleşmesi için kot pantolonlarınız ile kombine edilebilir. Bej kabanlar Jean pantolonlar ve krem balıkçı yaka trikolar ile günlük konfor sunacak bir uyum oluşturacaktır.

Ayakkabı ve çanta uyumu nasıl olmalı?

Genellikle beyaz, siyah gibi düz renklerde seçilen sneakers ayakkabılara renkli, gösterişli ancak spor tarzdaki çantalar eşlik edebilir. Eğer sneakers ayakkabı içerisinde renkli çizgiler kullanılmışsa çantanın içerisinde benzer renk geçişlerinin olması uyumlu ve hareketli bir görünüm yaratacaktır.

Kahverengi ayakkabı nasıl kombinlenir?

Kahverengi ayakkabı ile; siyah, haki, mavi, krem, beyaz, camel renkleri gibi renklere sahip olan pantolonların hepsini kombinleyebilirsiniz.

Clutch çanta nasıl kombinlenir?

Daha çok yazın kullanmaya elverişli olan çantaları kışın soğuk ve yağmurlu havalarda kullanmak zor olabilir. Gece clutch çanta kullanırken abiye elbiselerle, parti elbiseleriyle kombin yapabilirsiniz. Gündüzleri ise topuklu ayakkabı, etekler, skinny jeanlerle spor kombinler yaratabilirsiniz.

Kırmızı renge hangi renk yakışır?

Özellikle moda ve dekorasyon alanlarında fazlasıyla tercih edilen kırmızı rengi, sarı, beyaz, yeşil, mavi ve siyah renkleri ile kombinlenebilir. Özellikle siyah renk ile kullanıldığında rengin iddiası oldukça artar.

Kırmızı ayakkabı neyle kombinlenir?

Kırmızı Ayakkabıyla Hangi Renk Kıyafetler Kombinlenir? Kırmızı ayakkabılar oldukça dikkat çekicidir ve doğru eşleşme yapıldığında harika bir silüet oluşturur. Tamamen siyah ve tamamen beyaz olan elbiselerle birlikte, pembe, turuncu, kobalt, mavi, lacivert ve gri gibi renklerle uyum sağlar.

You might be interested:  Çamurlu Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Kırmızı topuklu ayakkabı neyle giyilir?

Beyaz, krem ya da siyah tonlarındaki renkler ile doğru şekilde kombinlenecek olan kırmızı ayakkabı; giyim parçaları konusunda da oldukça geniş bir yelpaze üzerinden kullanılabilir.

Beyaz spor ayakkabı üstüne ne giyilir erkek?

Siz de ünlü yıldızlar gibi havalı ve dikkat çekici olmak istiyorsanız siyah pantolon, siyah sweat ve bunlara zıt renkte olan beyaz ayakkabıları kombininizde kullanabilirsiniz.

Gömlek altına spor ayakkabı giyilir mi?

Giyeceğiniz spor ayakkabı gömleğinizin rengi ile uyumlu olmalı. Örneğin, siyah takım elbisenizin içine giyeceğiniz beyaz gömlek için en uygun spor ayakkabı beyaz renkli bir spor ayakkabıdır.

Sneaker üstüne ne giyilir?

Sneakers ayakkabılar hemen hemen her tarza uyum gösteriyor. Onları şık bir takım elbisenin veya abiye bir gece kıyafetinin altına giyebilir, eşofmanlarla kullanabilir veya kabanın altına giyerek kombini sporlaştırabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *