Soru: Zula E Spor Lisansı Ne Işe Yarar?

E sporcu lisansı ne işe yarar?

Espor lisansı, oyuncunun oynadığı oyunda uzmanlaştıktan sonra işi biraz daha ileriye götürüp başarısını dünyaya sergilemek için bir takıma girmesi ve o takıma girmek için göstermesi gereken belge olarak açıklanabilir.

Zula Espor profili nasıl alınır?

Zula da e spor lisansı alabilmek için şu şartlara uygun olmanız gerekiyor;

  1. Zula da en az 10 seviye bir hesaba sahip olmanız.
  2. En az 16 yaşını doldurmuş olmak.
  3. Oyun geçmişinizde sabıkanız olmaması.
  4. Profil fotoğrafınızın kesinlikle size ait olması ve uygunsuz bir fotoğraf olmaması.

Zula turnuvasına nasıl katılırım?

Zula Süper Lig’e nasıl katılabilirim? Zula Süper Ligi’ne davetli olarak veya Rekabet Turnuvası ‘ndan play-off aşamasına yükselerek katılma şansı yakalayabilirsiniz. Zula Rekabet Turnuvası ‘na, turnuva başvuru formu açıldıktan sonra takımların aktiflik durumuna göre 512 Zula takımının turnuva başvurusu kabul görür.

Zula Süper Lig kaç hafta?

İlk sezonunda 180.000 TL, sonraki sezonlarında ise 200.000 TL ödül havuzuna sahip olacak profesyonel ligde, birbirinden güçlü takımlar zorlu mücadelelerde karşı karşıya gelecek. 7 hafta sürecek olan 14 maçlık maratonda tüm maçlar, cumartesi ve pazar günleri 19:00, 20:00, 21:00 ve 22:00 saatlerinde gerçekleşecek.

Kaç yaşında E sporcu olunur?

Kaç Yaşında eSporcu Olunur? Her lige rehberlik eden eSpor yaşı düzenlemesi yoktur. Her ligin kendi yaş sınırlamasını belirlemesine izin verilir. Overwatch Ligi’nde rekabet edebilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekirken, Süper Lig’de oyuncular 6 ila 16 yaş arasında olabilir.

You might be interested:  FAQ: Spor Hecelerine Nasıl Ayrılır?

Zula e-spor lisansı alınca ne olur?

Zula e – Spor lisansı, Zula e – Spor sitesine ayrıcalıklı olarak erişim hakkına sahip olan turnuva tutkunu oyunculara verilecek bir lisanstır. Zula e – Spor lisansına sahip olan oyuncular dönemsel olarak çok özel hediyelerin sahibi olabilecekler.

Zula Super Lig 7 sezon ne zaman?

20 Mart 2021 tarihinde başlayacak olan Zula Süper Lig 7. Sezon ‘da birbirinden çekişmeli ve zorlu mücadeleler, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’dan itibaren Zula Oyun Espor YouTube kanalında olacak!

Zula 6 sezon ne zaman?

Final karşılaşmaları 7-8 Kasım’da 6. Sezonda Süper Lig’e katılan yeni takımlar ise E-Spor heyecanına yeni bir soluk getirecek.

Zula ÖTS ne zaman açılıyor?

3 gün boyunca gündüzcü tayfa için 14:00-22:00 arasında ve gececi tayfaya için de 22:30-01:30 saatleri arasında günde 2 adet ÖTS sizleri bekliyor.

ÖTS ne demek?

Okul Taksit Sistemi ( OTS ) velilerin, periyodik olarak ödeyeceği eğitim, yurt, yemek, servis vb. gibi masrafları kredi kartına ihtiyaç duymadan vade farksız taksitlendirebileceği bir sistemdir. Veli ve okullardan masraf, komisyon veya kar payı gibi ücretler alınmamaktadır.

Zula 8 sezon ne zaman?

Zula yetkilileri henüz 8. Sezonun ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama yapmamış olsa da, iddialara göre yeni sezon 2022’nin Ocak ayında başlayacak.

Zula Süper Lig nedir?

Aktif Klan sıralamasına göre 512 Zula takımının dahil olabileceği Rekabet A, B, C ve D gruplarından oluşan turnuva sistemidir.

Zula Growe hangi takımda?

En çok tanınan Zula oyuncularından olan Growe, yeni sezonda WTF Espor ekibinde yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *