Soru: Türkiyenin En Büyük Spor Kulübü Kim?

Dünyanın en iyi takimi kim?

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS), dünya futbolunda 2011-2020 yılları arasındaki en iyi 140 kulübün yer aldığı bir liste hazırladı. Listenin zirvesinde, bu yıllar arasında 2877 puan toplayan İspanya temsilcisi Barcelona yer aldı.

Büyük takım kim?

4 BÜYÜKLER KİMLER, HANGİ TAKIMLAR? 4 büyükler, Türkiye’nin en köklü dört kulübü olan Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzon spor’u nitelemekte kullanılan bir terimdir. 4 Büyükler takımları: Galatasaray.

Fenerbahçe Spor Kulübü kaç kupası var?

Fenerbahçe Müzesi, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından açılan spor müzesi. Fenerbahçe ‘nin 100 yılı aşkın bir zamanda çeşitli şubelerde kazandığı 6000’den fazla kupa, şilt ve plaketin 426 tanesi bu müzede sergilenmektedir.

En iyi futbol takımı kim?

Sergilediği performansla tüm dünyanın övgüsünü alan İspanyol ekibi Barcelona, kazandığı UEFA Süper Kupa ile ”Dünyanın En İyi Futbol Takımları ” değerlendirmesinin zirvesindeki yerini korudu. Barcelona’nın ezeli rakibi Real Madrid 2. sırada, İngiliz temsilcisi Manchester United ise 3. sırada yer aldı.

Şu an dünyanın en iyi takımı hangisi?

IFFHS, çok konuşulacak bir liste yayınladı. Son on yılın en iyi takımları arasında Türkiye’den 3 takım yer alırken, Barcelona dünyanın en iyi takımı seçildi. Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) dünya futbolunda 2011-2020 yılları arasındaki en iyi 140 kulübün yer aldığı bir liste yayınladı.

Türkiyede en çok taraftar kimde var?

En çok taraftar yüzde 33.8 ile Galatasaray’ın. Ardından yüzde 26.6 ile Fenerbahçe geliyor. Beşiktaş 18.4 ile üçüncü.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Spor Zayıflatır?

Turkiyede en çok taraftara sahip takım hangisi?

KONDA Araştırma ve Danışmanlık şirketinin paylaştığı “Toplumsal Cinsiyet Raporu”na göre Türkiye ‘de en çok taraftarı olan takım Galatasaray olarak yer aldı. Galatasaray ilk sırada bulunurken, Fenerbahçe ikinci, Beşiktaş üçüncü, Trabzonspor ise dördüncü sırada yer alıyor.

Türkiyede kaç büyük takım var?

” Türkiye’de sadece 2 büyük takım vardır ” Ahmet Çakar programda, ” Türkiye’de 2 büyük takım var, 5 de şampiyon vardır.” yorumunu yaptı. İki büyük takım Galatasaray ve Fenerbahçe’dir açıklamasında bulundu.

Fenerbahçe Türk takımı mı?

Kuruluşu Tescil Olunan İlk Türk Kulübü; Fenerbahçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *