Soru: Tonny Black Spor Ayakkabı Nasıl?

Tonny Black spor ayakkabı nerede üretiliyor?

İstanbul’da 5000 mt2 alana sahip fabrikamızda, her geçen gün daha yeni ve daha kaliteli ürünler tasarlamayı ilke edindik. Şirketimiz ayakkabı üretiminin her aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Tonny Black rahat mı?

Tony Black Ayakkabılar Rahat ve Konforlu Yapısıyla Dikkat Çekiyor. Alışılmışın dışında ayakkabı tarzları ile kullanıcılarını memnun bırakan Tony Black özel ayakkabılar, her kullanıcısına farklı model yapısı ile sunuluyor.

Tonny Black kimin markası?

San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde üretilen ayakkabı markasıdır.

Tonny Black hangi kargo ile çalışıyor?

Aras kargo iade kodumuz 2027954551622.

Hangi ayakkabı markası kaliteli?

En İyi 12 Spor Ayakkabı Markası

  • Asics. Japonya’nın en iyi spor giyim markalarından biri olan Asics spor ayakkabı konusunda da çok başarılı.
  • Under Armour.
  • Converse.
  • New Balance.
  • Adidas.
  • Vans.
  • Reebok.
  • Fila.

Letoon ne malı?

Letoon 1987 yılında fason ve imalat yapmak üzere kurulan ayakkabı markasıdır. Marka 2007 yılında Aslanlar Ayakkabı San. ve Tic. Ltd. Şti tarafından satın alındı.

Dark seer nasıl bir marka?

Günceli yakalayan şık tasarımları kaliteli materyallerle buluşturan Dark Seer, kısa sürede ayakkabı e-ticaretinde sayılı Türk markalar arasına girmiştir. Dark Seer, rahatlığa ve şıklığa önem verirken farkını ayakkabı kalitesi ve rahatlığıyla ortaya koymaktadır. Dark Seer her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alır.

Tonny Black vegan mı?

Tonny Black Ayakkabı markasının hayvan derisi olmayan tüm ürünleri vegandır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ameliyattan Ne Kadar Sonra Spor Yapılabilir?

Muggo ayakkabı nerenin malı?

Muggo, 2013 yılında Abdulgafur Sevim tarafından kurulan Svm Tekstil Temizlik İnş. Gıda Kirtasiye Ltd. Şti. bünyesindeki ayakkabı markasıdır. Firma Diyarbakır’da ayakkabı, terlik vb. ürünlerde faaliyet göstermektedir.

Hummel ın sahibi kim?

Hummel, Danimarka merkezli spor giyim firmasıdır. 1923 yılında Messmer ailesi tarafından Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmuştur. Futbol, Basketbol, Hentbol, Ragbi, Avustralya Futbolu, Shinty ve Voleybol formaları, Futbol ve Hentbol ayakkabıları üretmektedir.

Hummel nasıl bir marka?

Hummel; spor giyim ve spor aksesuarları üretimi konusunda köklü bir markadır. Danimarka tasarım geleneğini yansıtan Hummel, hem spor hem de günlük bir tarz sunan ürünleriyle kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *