Soru: Tivibu Smart Spor Hangi Kanalda?

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

Tivibu go da neler var?

Tivibu GO nedir? Tivibu GO (Aile, Sinema ve Süper) Paketleri ile evinizin ekranına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar; bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve uyumlu akıllı televizyonlar üzerinden A’dan Z’ye TV keyfini yaşayabileceğiniz bir servistir.

Tivibu a spor hangi kanalda?

tivibu 77. kanaldan ve Türksat’tan şifresiz yayın yapmaktadır. Genelde kanal müsabaka olduğu zaman konferans yayını yapmaktadır.

Sport Smart hangi uyduda?

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Smart Spor kanalının frenaks bilgileri şöyle: Frekans: 12245. Polarizasyon: H – Yatay.

Turkcell TV de Halk TV var mı?

Turkcell TV+ Platformunda Daha Önce Olan Kanalların Şimdi Olmaması Turkcell TV+ platformunda; Halk Tv, Tele 1, krt kanalları yok.

Halk TV nasıl bulabilirim?

Halk TV ‘yi izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Ayrıca HALK TV ‘yi alttaki TV platformları üzerinden de izleyebilirsiniz:

  1. D-Smart: 272. Kanal.
  2. Digitürk: 53. Kanal.
  3. Vofafone TV: 62. Kanal.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kick Boks Nasıl Bir Spor?

Halk TV Kablolu TV de var mı?

Halk TV, Kablo TV ‘de bulunmamasına rağmen rayting ölçümlerinde birinci sıraya çıkmayı başarıyor.

Tivibu Go aylık ne kadar?

TV keyfi avantajlı fiyatlarla her zaman, her yerde sizle! Tivibu Go Giriş Paketi ile ulusal kanalları bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz /tabletiniz üzerinden izleyebilirsiniz. Tivibu Go Giriş Paketi’nin 24 ay taahhütlü aylık fiyatı 2,90 TL’dir.

Tivibu aylık kaç TL?

Türk Telekom Mobil faturalı tarifelere yeni gelen abonelere Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 23,90 TL!

Tivibu go yu nasıl kullanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için abonelerin, Türk Telekom bireysel mobil hatlarına sms ile gelen 12 haneli rakamdan oluşan kampanya kodunu TIVIBU GO yazıp 5555’e SMS göndermeleri ya da 444 1 444 no’lu Türk Telekom Mobil müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunmaları gerekmektedir.

Investigation Discovery hangi kanalda?

Keşif programları yayınlanan belgesel kategorisindeki Investigation Discovery kanalını Digiturk 186. kanaldan izleyebilirsiniz.

Tivibu’da HD yayın var mı?

Tivibu cihazımız HD yayın çözebilen özelliktedir. Televizyonunuzun HD yayın desteklemiyorsa, HD özellikli kanalları SD kalitesine indirgenmiş olarak izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *