Soru: Spor Loto Ne Zaman Çekiliyor?

Süper Loto hangi günleri çekiliyor?

-Perşembe günleri, Süper Loto, -Cuma günleri, çekiliş yok, -Cumartesi günleri, Çılgın Sayısal Loto, -Pazar günleri, Süper Loto çekilişleri düzenleniyor.

Sayısal loto ne zaman çekiliyor?

Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan şans oyunu artık haftada üç gün oynanabilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto ‘da, her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor.

Çılgın Sayısal Loto nasıl kazanılır?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Süper Loto Çekilişi Saat Kaçta?

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21:30’da yapılır. Süper Loto çekilişlerini YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilir veya sonuçlar sayfasından çekiliş sonuçlarını takip edebilirsin.

Hangi gün hangi şans oyunları var?

ARTIK HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ ÇEKİLİŞ VAR Yenilenen oyun deneyimleriyle Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık haftanın 3 günü çekilecek. Çılgın Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi çekilecek Süper Loto ise her Salı, Perşembe ve Pazar günü oyun severleriyle buluşacak.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Spor Sonrası Ne Yenmeli?

Süper Loto ikramiyesi kaç lira oldu?

Süper Loto sonuçları belli oldu: Süper Loto büyük ikramiyesi 29 milyon lirayı aştı Süper Loto sonuçları gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu. Büyük ikramiye kazandıracak 6 numarayı doğru bilen çıkmayınca Süper Loto ‘da devir gerçekleşti.

Çılgın sayısal loto kaç bilene ne kadar veriyor?

Çılgın Sayısal Loto ‘da ikramiye kazanmak için çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin etmek gerekiyor. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanıyor. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşüyor.

Sayısal Loto 5 bilene kaç para veriyor?

Şans oyununda devreden numaralar 21 46 48 62 89 90 6 olarak açıklandı. 5 bilen 1 kişi 422 bin TL ikramiye kazandı. 4 bilen 219 kişi, 1.929 TL kazanırken, 3 bilen 8.645 kişi 122 TL, 2 bilen 138.937 kişi 11 TL ikramiye sahibi oldu.

Sans Topu hangi günler çekiliyor?

Şans Topu oyunu, Milli Piyango İdaresi tarafından çarşamba günleri çekilişi yapılmaktadır.

Çılgın Sayısal loto ikramiyesi ne kadar oldu?

Milli Piyango İdaresi tarafından haftada üç kez gerçekleştirilen şans oyunu sayesinde zengin olma hayali kuran vatandaşlar kuponlarını kontrol etmek için Sayısal Loto sonuçlarını merak ediyor. Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan çıkmaması ardından büyük ikramiye 210 milyon lirayı aştı. 2

Sayısal Loto hangi sayıya kadar?

Sayısal Loto, ilk olarak Lothar Lammers tarafından yaratılan, 49 sayı içerisinde seçilecek 6 sayıyı bilme üzerine dayalı şans oyunudur.

Sayısal lotoyu tutturmak için kaç kolon oynamak lazım?

20.825 kolon oynamanız yeterli olur.

Süper loto kaç sayıya para veriyor?

Süper Loto ‘da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

You might be interested:  FAQ: Spor Toto Ne Veriyor?

Süper loto kaç milyon oldu?

Süper Loto ‘da şanslı 6 numarayı doğru tahmin ederek 30 milyonu aşkın büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyenlerin beklediği sonuçlar açıkladı. Süper Loto sonuçlarına göre ikramiye kazandıran numaraları “1-5-7-8-15-16” oldu.

Yeni Süper Loto nasıl oynanır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *