Soru: Spor Artı Bayan Sunucu Kim?

Spor Artı sunucusu kadın kim?

Güzel sunucu Deniz Satar’ın sunumu ile ekrana gelen Spor Artı, 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Gece saatlerinde yayınlanan program ilgi ile izlenmeye devam ediliyor. 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Spor Artı sunucusu kim?

Deniz Satar (@denizsatar) • Instagram photos and videos.

Deniz Satar TRT neden ayrıldı?

Deniz Satar ‘ın TRT ‘den istifasının nedeni canlı yayındaki reklam olarak yorumlarnırken Satar, sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaptı ve yaptığı reklamın gizli değil açık reklam olduğunu belirtti.

Erbatur Ergenekon Kimdir?

Erbatur Ergenekon,24 Haziran 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. Çeşitli kanallarda spor sunuculuğu yapan Erbatur Ergenekon şuanda TRT’de spor sunuculuğu yapmaktadır.

Cansu Canbaz yaşı kaç?

17 Aralık 1989 tarihinde Ankara’da doğan Cansu Canbaz, 1.79 metre boyunda, 55 kilo ve Yay burcu olan bir sunucudur.Baba tarafından aslen Erzurumlu olan ünlü isim, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitim görmüştür.

Buket Aydın’ın eski eşi kimdir?

1985 doğumlu olan Buket Aydın, 2021 yılı itibarıyla 36 yaşındadır. 2013-2020 yılları arasında iş insanı Erce Baykal ile evli kaldı. Buket Aydın 1.65 cm boyunda, 56 kilo ve oğlak burcudur.

Buket Aydin ne is yapiyor?

” İleri 3 ‘ lü ” 23.30’da TRTSPOR’da.

Mutlu Ulusoy kimdir?

18 Mart 1987 yılında Zonguldak’da dünyaya gelen Ulusoy, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. TRT Spor’da Gece Raporu, NTV’de Spor Haberleri, TRT Spor’da Mutlu Sabahlar ve Spor Keyfi son olarak Kanal D ile Günaydın Türkiye programlarını sunmuştur.

You might be interested:  Soru: Tivibu Smart Spor Hangi Kanalda?

Ersin Düzen eşi kimdir?

TRT ekranlarının tanınan yüzü Deniz Satar, yeni bir programla sporseverleri karşılıyor.

Deniz Satar TRT den ayrıldı mı?

TRT Spor spikeri Deniz Satar istifa etti. Kişisel Twitter hesabından açıklamada bulunan Deniz Satar, TRT ‘ye kendi isteğiyle veda ettiğini ifade etti. Satar, “2010 yılında TRT ‘de ilk ekrana çıktığımda üniversite 2.sınıftaydım. Hep TRT ‘de çalıştım.

Deniz Satar ne yapıyor?

Mezun olduktan sonra Deniz Satar, 2012 yılında TRT spor kanalında hafta içi her sabah yayınlanan “İlk Baskı” adlı programı sundu. 2013 yılından itibaren Fanatik Gazetesi’nde editör ve Web Tv spikeri olarak görev yaptı. Hafta sonları TRT Spor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Keyfi’ni sundu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *