Soru: Smart Spor 2 Hangi Kanalda?

Smart Spor 2 kaçıncı kanalda?

D- Smart 79. kanal, KabloTV 241. kanal, Turkcell TV+ 78. kanal, tivibu 74. kanal, Vodafone TV 12. kanaldan yayın yapmaktadır.

S Sport Plus Dsmart hangi kanalda?

D-Smart 78. kanal, KabloTV 240. kanal, Turkcell TV+ 77. kanal, tivibu 73. kanal, Vodafone TV 11. kanaldan yayın yapmaktadır. Bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerinde yer almakta ve sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmaktadır. 12 Eylül 2020 itibarıyla tivibuda 73. kanala geçmiştir.

S Sport nasıl alınır?

İngiltere Premier Ligi, Çin Futbol Süper Ligi, Formula 1 ve NBA başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlayacak olan S Sport; Turkcell TV+, Digiturk ve D-Smart platformları üzerinden izleyenlerle buluşacak.

S Sport WWE ne zaman?

WWE şovları Raw ve SmackDown bugünden itibaren her Cumartesi gecesi saat 2’de S Sport kanalında yayınlanacak.

S Sport Plus nereden izlenir?

S Sport Plus Paketi kapsamında sunulan içerikler, https://www.ssportplus.com adresinden bilgisayarla, App Store ve Play Store’dan “ S Sport Plus ” uygulamasını indirerek tablet ve akıllı telefonlarla ve, Beko /Arçelik, Vestel, Grundig, LG, Samsung Smart TV uygulamaları, Android TV işletim sistemli Smart TV’ler ve media

S Sport Plus hangi tv’de nasıl izlenir?

SAMSUNG SMART TV ‘LERDE S SPORT PLUS ‘I NASIL İZLERİM?

  1. Televizyonunuzun uygulama mağazasını açın.
  2. Arama kısmına S Sport Plus yazın ve gelen sonuçlar arasından S Sport Plus ‘ı seçin.
  3. S Sport Plus uygulamasının sayfasını gördüğünüzde “Yükle” butonuna basın.
You might be interested:  FAQ: Tuş Hangi Spor Dalı Ile Ilgilidir?

S Sport Plus hangi ligleri veriyor?

Premier Lig, Serie A, La Liga, NBA, F1, NFL, UFC, Boks Geceleri ve daha fazlası S Sport Plus ‘ın çoklu ekran özelliğiyle sen neredeysen orada!

S Sport aylık ne kadar?

S Sport Plus Aylık Paket 21,99₺/ay, S Sport Plus Yıllık Paket ise 179.9₺’dir.

S Sport Plus aylik ne kadar?

14.99 TL / ay İzlemek istediğiniz canlı yayını takviminize ekleyerek, kendi kişisel canlı yayın hatırlatmalarınızı oluşturun.

S Sport Uyeligi ne kadar?

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, Bundesliga, NBA, NFL, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri S Sport Plus yıllık paket ile 12 ay boyunca 159,99 TL yerine 139,99 TL

WWE bitti mi?

WWE, 7 Nisan 2011 tarihinde kullandığı tam adı olan “World Wrestling Entertainment”‘ın kullanımını durdurdu ve bundan sonra sadece ” WWE ” ismiyle anılacaktı.

Smackdown 2020 hangi günler?

WWE Smackdown – WWE 11.01. 2020 Cumartesi günü yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği S Sport Plus, S Sport 2 yayınlıyor..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *