Soru: Koray Spor Nerede?

Koray spor hangi şehirde?

Başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD. ŞTİ bugün 19 şube, 12.500 m² satış alanı, 500’e yakın çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Koray Spor Kargom Nerede?

Korayspor.com’a giriş yaptıktan sonra“siparişlerim” bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz.

Koray Spor sahibi kim?

Koray Okan Cebel – korayspor – KORAY SPOR LTD.

Koray Spor hafta sonu açık mı?

Koray Spor hafta sonu açık mı? Koray Spor çalışma saatleri cumartesi günü için 09:30-21:30 – Pazar günü için olarak belirlenmiştir.

Sur yapıda Koray spor var mı?

Mihraplı Cad. No:6/A, Sur Yapı Marka AVM, Nilüfer.

Koray spor hangi kargo ile çalışıyor?

– Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

Adidas kargosu kaç günde gelir?

Kurye ile hızlı teslimat: 22,90 TL Saat 13:30’dan önce verilen siparisler ayni gün saat 23:00’e kadar teslim edilir. Daha geç verilen siparisler bir sonraki iş günü teslim edilir. Siparişler yalnızca iş günlerinde gönderilir.

Nike com kaç günde teslim?

Yalnızca siparişi verdiğin ülkedeki veya bölgedeki adreslere gönderim yapılır ancak Nike, dünya genelinde çeşitli sitelerde alışveriş yapma imkanı sunar. Nike By You siparişleri altı hafta içinde teslim edilir; standart kargo süreleri geçerli değildir.

You might be interested:  FAQ: Spor Antrenörü Nasıl Olunur?

Yalı Spor Ürünleri orjinal mi?

Yalı Spor ürünleri orijinal mi? Yalı Spor, tüm ürünlerinde orijinal ürün garantisi sunmaktadır.

Koray Spor iade var mı?

Ürünü korayspor.com adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte iade değişim formunun arkasında bulunan ilgili bölümü dordurduktan sonra yurtiçi kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (Altıparmak Cad.

Korayspor saat kaçta kapanıyor?

Müşteri hizmetlerindeki görevli arkadaşlarımızla Pazar günü ve resmi tatil günleri hariç, saat 09:30/20:30 arası sizlere hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *