Soru: Konya Spor Teknik Direktörü Kim?

İlhan Palut kiminle anlaştı?

Göztepe. Tamer Tuna’nın art arda gelen mağlubiyetlerin sonra verdiği istifası sonucu, Göztepe yönetimi teknik direktör İlhan Palut ile 3 yıllık bir anlaşmaya vardı.

Konyaspor İlhan Palut ile anlaştı mı?

Konya. Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor ‘da teknik direktörlük görevine getirilen İlhan Palut ile resmi sözleşme imzalandı. Palut, imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu ve kazanma odaklı bir Konyaspor izletmek istediğini söyledi.

İlhan Palut hangi takımları çalıştırdı?

Göztepe, Emre Batuhan Adıgüzel’i kadrosuna kattı Süper Lig ekiplerinden Göztepe, TFF 1. Lig temsilcisi Emre Batuhan Adıgüzel’le anlaştı.

Göztepeyi kim çalıştırıyor?

Göztepe, Ünal Karaman’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Tayfun Korkut’un geldiğini açıkladı.

Konya spor ne zaman kuruldu?

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu’nda gerçekleşen imza törenine Genel Sayman’ımız Uğur Öncan ve teknik direktörümüz İlhan Palut katıldı. 1.5 yıllık sözleşmeye imza atan teknik direktörümüz İlhan Palut’un ekibinde Ersan Parlatan, Osman Demir, Bekir Arpacı, Çağatay Turan, Erkan Akkoç Hacı Çetin görev yapacak.” ifadelerine

Göztepe teknik direktörü kim 2020?

ÜNAL KARAMAN HANGİ TAKIMDA? 3 Mart 2020 tarihinde Çaykur Rizespor teknik direktörlük görevine getirildi. ve 14 Temmuz 2020 tarihinde direktörlük görevinden istifa etti. Şu anda Göztepe ‘nin teknik direktörüdür.

Ilhan Palut neden röportaj vermiyor?

Bunun nedeni İlhan Palut ‘un Pro lisansının olmaması Konyaspor’da Beşiktaş’la oynanan ZTK maçı sonrası neden İlhan Palut ‘un değil de yardımcı antrenör Ersan Parlatan’ın basın toplantısına katıldığı merak konusu oldu.

You might be interested:  Soru: Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenmeli?

Ilhan Palut ne dedi?

– “Taraftarsız futbolun tadı tuzu yok” Yeni sezonda taraftarların karşısında olacaklarını dile getiren Palut, sözlerini şöyle tamamladı: “Gerçekten taraftarsız futbolun tadı tuzu yok. İlk başlarda çok daha zorlanmıştık taraftarsız maç oynama süreci uzayınca nispeten alıştık. Bu sene yüzde 50 seyirci ile başlayacağız.

Mehmet Altıparmak hangi takımları çalıştırdı?

44 yaşında (12 Kasım 1976)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *