Soru: Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi Nerede?

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi hangi durak?

Eminönü otobüs duraklarından 32 numaralı otobüse binerek Bayrampaşa Şehir Parkı durağında indiğinizde Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi hangi sporlar var?

Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullu’nun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde aero dans, aqua, basketbol, fitness, futbol, jimnastik, karate, pilates, step-aerobik, taekwondo, voleybol ve yüzme yer alıyor.

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi nasıl kayıt olunur?

Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi Online Başvuru ve Kayıt: Havuzlardan ücretli ve ücretsiz şekilde yararlanabilmek için online olarak yada tesise bizzat giderek başvuru yapmalısınız. Online Başvuru (Başvuru formunu doldurup çıktısını alıp doktora onaylatmanız gerekmektedir.)

Hidayet Türkoğlu fitness ne kadar?

Pazartesi – – – BAYAN FİTNESS Salı 17:30-22:00 Çarşamba 17:30-22:00 Perşembe 17:30-22:00 Cuma 17:30-22:00 Cumartesi 10:00-22:00 Pazar 10:00-22:00 Fiyat: AYLIK 75 TL.

Spor A.Ş ye nasıl kayıt yapılır?

Bunun için öncelikle www. spor.istanbul adresine gitmeniz ve sayfanın Sağ Alt tarafında bulunan kırmızı yuvarlak içerisine alınmış olan TESİS ÜYELİĞİ | ONLINE KAYIT linkine tıklamanız gerekmektedir.

Hamza Yerlikayada hangi sporlar var?

Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullu’nun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde aero dans, basketbol, fitness, futbol, judo, karate, pilates, voleybol ve yüzme yer alıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hamilelikte Hangi Spor Yapılmalı?

Spor Istanbul program üyeliği nasıl yapılır?

Sıkça Sorulan Sorular

  1. online. spor. istanbul adresinden tesis üyeliği online kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.
  2. Kayıt için gerekli evrakları hazırlamanız gerekmektedir.
  3. Kontenjan durumunu öğrenmek ve kesin kayıt işleminizi yaptırmak için rezervasyon personeline başvurmanız gerekmektedir.

Ibb spor salonları ne zaman açılacak?

İBB ‘nin Sultanbeyli’de yapımına devam ettiği 75. Yıl Stadı ve Spor Kompleksi de 2021 yılında inşaat çalışmalarının tamamlanması planlanan spor tesisleri arasında yer alıyor.

Ibb spor tesisleri açıldı mı?

İBB, 16 Mart’tan beri kapalı olan spor tesislerini açıyor. İBB, 16 Mart’tan beri kapalı olan spor tesislerini yenide hizmete açıyor. Covid-19’a karşı birçok önlem alındığı, sosyal mesafeye göre yeniden düzenlenen tesisler, ilk etapta fitness, tenis ve atletizm branşlarında hizmet verecek.

Cemal Kamacı kayıt nasıl yapılır?

Kayıt olmak isteyen vatandaşların tesise giderek başvuru yapmaları gerekiyor. Cemal Kamacı Spor Kompleksi tam kapasite hizmet verdiğinde seans bazında aylık 60.000 kişiye spor yapma imkanı sunacak.

Spor istanbul kontör nedir?

Tüm Gün ve Gündüz üyeliklerinde (fitness hariç) aylık 12 kullanım hakkı ( kontör ) olacaktır. Tüm üyeliklerde, üyelik bitiş tarihi itibariyle kullanılmamış olan kontörler devredilemez ve sistemden düşecektir. Fitness branşında ise tüm üyeliklerde aylık 18 kullanım hakkı ( kontör ) olacaktır.

Spor istanbul fitness ne zaman açılacak?

Tesislerimiz 17 Mart 2021 tarihi itibariyle kademeli olarak üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Fatih Spor Kompleksi’ne zaman açılacak?

Yedikule Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi Çok Yakında Hizmete Açılıyor 20.02.2019.

Spor Istanbul üyelik iptali nasıl yapılır?

Aylık üyeliklerde üye, ilk 14 gün içinde ve hizmet faturasını ilgili tesis rezervasyonuna teslim etmek kaydıyla, üyeliği iptal edebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *