Soru: D Smart Tivibu Spor Hangi Kanalda?

Smart Spor Hangi kanal?

D- Smart ‘ta bulunan Spor Smart 77. kanalda bulunuyor.

D smart radyo kanalları kaçta?

D – SMART Radyo Kanalları

  • 2000s. Kanal No: 506.
  • EASY LISTENING. Kanal No: 507.
  • NICE & COZY. Kanal No: 508.
  • JAZZ NOW USA. Kanal No: 510.
  • COOL JAZZ. Kanal No: 511.
  • JAZZ CLASSICS. Kanal No: 512.
  • CHILLOUT. Kanal No: 513.
  • COCKTAIL LOUNGE. Kanal No: 514.

Smart spor nasıl izlenir?

Spor Smart ( Smart Spor ) Hangi Kanalda? Spor Smart kanalı, ücretli platform D Smart üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca, İnternet platformu D Smart Go servisinden de izlenebilir. HD yayın yapan Spor Smart, D Smart 77 platformunda 77 numaralı kanalda yer alıyor.

TV8 int d smart kaçıncı kanal?

18 Şubat 2015 tarihine kadar sadece Digiturk 329. kanaldan izlenebilmekteyken 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren TV8 HD, Türksat 4A 12356 H 7100 2/3 frekansından, Turkcell TV+ 27. kanaldan, tivibu 316. kanaldan, D – Smart 28. kanaldan, Digiturk 28. kanaldan, Türksat TKGS 8. kanaldan ve KabloTV 29. kanaldan da

Sport Smart hangi uyduda?

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Smart Spor kanalının frenaks bilgileri şöyle: Frekans: 12245. Polarizasyon: H – Yatay.

TRT Belgesel d smart hangi kanalda?

TRT Belgesel – TRT BELGESEL D SMART: 67. KANAL HD | Facebook.

D smart maçlarını internetten nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Dambılla Spor Nasıl Yapılır?

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

Smart Spor 2 kaçıncı kanalda?

D- Smart 79. kanal, KabloTV 241. kanal, Turkcell TV+ 78. kanal, tivibu 74. kanal, Vodafone TV 12. kanaldan yayın yapmaktadır.

TV8 int nasıl izlenir?

TV8 ‘i uydu üzerinden izleyebildiğiniz gibi internet üzerinden cepten, tabletten ve bilgisayar ile de kesintisiz olarak izlemeniz mümkün. Bunun için https://www. tv8.com.tr/canli-yayin linkini tıklayabilirsiniz.

D-Smart sinyal yok nasıl yapılır?

Sorununuz devam ediyor ise çözüm için cep telefonunuzdan “SERVIS” yazıp boşluk bırakıp smart kart numaranızı ekleyerek 2850’ye sms göndermenizi rica ederiz. Adresinize en yakın Smart Teknik Servis bilgisi cep telefonunuza sms olarak iletilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *