Soru: Çapa Spor Hekimliği Nerede?

Çapa spor hekimliği nasıl gidilir?

Fatih konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çapa Spor Hekimligi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 28T, 33, 33B, 72T, 73, 76D, 79E, 89C, 92B, 97BT, 97T.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M1A, M1B.
 4. Tramvay: T1.

Çapa Spor Hekimliği Randevu nasıl alınır?

182 ve MHRS randevu sistemlerinden randevu alınamamaktadır. Randevu için çalışma saatlerinde 0212 4142442 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Istanbul Spor Hekimliği hangi hastanelerde var?

İstanbul, Spor Hekimi

 • Avicenna Hastanesi Ataşehir.
 • NPİSTANBUL Beyin Hastanesi.
 • Özel Maltepe Bölge Hastanesi.
 • Bezmialem International Clinic.
 • Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi.
 • Kartal Dr.
 • Acıbadem Kadıköy Hastanesi.
 • İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi.

Metrobüs ile Çapa’ya nasıl gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Çapa -Şehremini durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi’ne ulaşabilirsiniz.

Çapaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çapa İETT Durağı yakınından geçiyor: 28T, 32A, 33, 33B, 36ES, 72T, 92B, 97BT.

Çapa Hastanesi Randevu nasıl alınır?

24 saat hizmet verilen randevu alma sistemleri ile günün her saatinde randevu alabilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi randevu almak için 0212 414 24 24 numarası aranmalıdır. Hastanenin randevu alma sisteminde en rahat saatler gece 23:00 ile 02:00 saatleri arasıdır.

You might be interested:  Spor Yaparken Kas Kaybetmemek Için Ne Yapmalı?

Beyazit esnaf hastanesinden nasil randevu alabilirim?

Genel polikliniğimize başvurmak için 0(212) 414 20 00 (39, 1, 10 ve 5’i tuşlayarak) veya 0(212) 414 22 00 (1, 10 ve 5’i tuşlayarak) nolu telefonları arayarak randevü alabilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi Diş Randevu nasıl alınır?

Telefonla randevu almak için +90 212 414 24 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hasta Randevu Sistemi İçin Lütfen Tıklayınız.

Spor Hekimliği hangi hastalığa bakar?

Spor hekimliği uzmanları, kırıklar, burkulmalar, suşlar ve çıkıklar gibi akut travmalar da dahil olmak üzere çok çeşitli fiziksel koşulları tedavi eder. Ortopedi, fizik tedavi, kardiyoloji gibi ana bilim dallarının bir kombinasyonu olarak değerlendirilebilir.

Bir hekimin spor hekimi olabilmesi için şartlar nelerdir?

Spor hekimleri, 6 yıl tıp fakültesi eğitiminin ardından 4 yıl spor hekimliği üzerine uzmanlık yapar. Ayrıca ortopedi ve travmatoloji veya fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı hekimler de 2 yıl spor hekimliği üzerine ihtisas yaparak spor hekimi olabilir.

Spor doktoru ne iş yapar?

Spor hekimliği, her düzeyde egzersiz ve fiziksel aktiviteye katılıma bağlı olarak ortaya çıkan yaralanmalar ve rahatsızlıkların tanısı, tedavisi, önlenmesi ve rehabilitasyonu ile uğraşan,tedavisinde egzersizin fayda sağladığı değişik hastalıklarda egzersiz reçeteleyen,fiziksel olarak aktif bir yaşam biçimini topluma

Metro ile Cerrahpaşaya nasıl gidilir?

Atatürk Havalimanı- Yenikapı metro hattını kullanarak Yenikapı istasyonunda indikten sonra 10 dk yürüyüş mesafesinde 72T Yeşilköy Taksim İETT otobüs hattını kullanarak Yusufpaşa durağında indikten sonra yeni bir aktarma yapıp 35 Eminönü/Kocamustafapaşa İETT otobüsüne binip Cerrahpaşa durağında inerek hastanemize

Çapa Tıp Fakültesi hangi durak?

Kadıköy-Üsküdar Vapur iskelesinden vapura binerek Eminönü iskelesinde inip otobüs duraklarından 35 Eminönü/Kocamustafapaşa İETT otobüsüne binerek Cerrahpaşa durağında indikten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *