Sık sorulan: Zula E Spor Lisansı Nasıl Alınır?

Zula e spor lisansı alınca ne olur?

Zula e – Spor lisansı, Zula e – Spor sitesine ayrıcalıklı olarak erişim hakkına sahip olan turnuva tutkunu oyunculara verilecek bir lisanstır. Zula e – Spor lisansına sahip olan oyuncular dönemsel olarak çok özel hediyelerin sahibi olabilecekler.

E sporcu lisansı nasıl alınır?

E – Spor Lisansı nasıl alınır? E – Spor Kaç Yaş Sınırı Var?

  1. TC Kimlik numarası beyanı
  2. Aile hekiminizden alınacak “dijital oyun lisansı için sağlık raporu”
  3. 2 adet vesikalık resim.
  4. Gençlik ve Spor Bakanlığı web sitesinden indirilip doldurulması gereken tescil fişi.

Zula Espor profili nasıl alınır?

Zula da e spor lisansı alabilmek için şu şartlara uygun olmanız gerekiyor;

  1. Zula da en az 10 seviye bir hesaba sahip olmanız.
  2. En az 16 yaşını doldurmuş olmak.
  3. Oyun geçmişinizde sabıkanız olmaması.
  4. Profil fotoğrafınızın kesinlikle size ait olması ve uygunsuz bir fotoğraf olmaması.

Zula turnuvaya nasıl katılınır?

Turnuvaya nasıl katılırım? Turnuva başvurularınızı “BAŞVURU FORMUNU” doldurarak başvurabilirsiniz. Turnuva başvurularınızı “BURAYA TIKLAYARAK”oluşturabilirsiniz. ​Not: Nakit para ödülleri GPay üzerinden oyuncularımıza gönderilecektir.

E-sporcu lisansı ne işe yarar?

Espor lisansı, oyuncunun oynadığı oyunda uzmanlaştıktan sonra işi biraz daha ileriye götürüp başarısını dünyaya sergilemek için bir takıma girmesi ve o takıma girmek için göstermesi gereken belge olarak açıklanabilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Yemekten Ne Kadar Sonra Spor Yapilir?

E Spor kaç yaş sınırı?

Sadece 6 yaşını doldurmuş olmanıza ve bir kaç belgeye ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan belgeler; T.C. Kimlik Numarası Beyanı

Sporcu lisansı olanlara yasak var mı?

20 yaş altı lisanslı sporcular, Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri veya ilgili Federasyonlarca düzenlenen durumunu gösterir belgeyi ibraz etmek kaydıyla müsabaka veya antrenman faaliyetleri saatlerinde sokağa çıkma yasağından muaf tutulacaktır.

Sporda lisans almak ne demek?

Liglerin veya kulüp logolarının ve oyuncuların görsellerinin lisanslanmasıdır. Spor lisansı kullanan firmalar, sponsorlukların milyonlarca dolar değerinde olduğu spor dünyasına kolayca katılarak rekabette lig atlarlar.

Sporcu lisansı nerede çıkarılır?

Lisans çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgeler ile birlikte bağlı bulunduğu il müdürlüğüne müracaat etmesi gerekmektedir. Belgelerin kulüp veya ferdi sporcu tarafından daktilo ya da bilgisayar ile doldurulması şarttır.

Zula Süper Lig kaç hafta?

İlk sezonunda 180.000 TL, sonraki sezonlarında ise 200.000 TL ödül havuzuna sahip olacak profesyonel ligde, birbirinden güçlü takımlar zorlu mücadelelerde karşı karşıya gelecek. 7 hafta sürecek olan 14 maçlık maratonda tüm maçlar, cumartesi ve pazar günleri 19:00, 20:00, 21:00 ve 22:00 saatlerinde gerçekleşecek.

Zula Super Lig 7 sezon ne zaman?

20 Mart 2021 tarihinde başlayacak olan Zula Süper Lig 7. Sezon ‘da birbirinden çekişmeli ve zorlu mücadeleler, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’dan itibaren Zula Oyun Espor YouTube kanalında olacak!

Zula ÖTS saat kaçta?

3 gün boyunca gündüzcü tayfa için 14:00-22:00 arasında ve gececi tayfaya için de 22:30-01:30 saatleri arasında günde 2 adet ÖTS sizleri bekliyor. Hem de 3 maç tamamlayan herkese Rekabet Modu’ndaki MVP Ödülü de hediye!

Zula turnuvası nedir?

Zula Rekabet Turnuvası Nedir? Zula Rekabet Turnuvası, son 30 günün aktif klan sıralamasına göre seçilen 1024 takımın 40.000 TL ödül havuzu ve Zula Süper Lig’e çıkış bileti için mücadele ettiği bir turnuvadır. 256 takımın olduğu 4 grupta takımlar tekli eleme usulüne göre BO3 olarak birbiriyle karşılaşır.

You might be interested:  FAQ: Spor Toto Nasıl Oyna?

Zula Growe hangi takımda?

En çok tanınan Zula oyuncularından olan Growe, yeni sezonda WTF Espor ekibinde yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *