Sık sorulan: Tivibu Spor Nasıl Iptal Edilir?

Tivibu iptal etmek için ne yapmalıyım?

Faks ile abonelik fesih işlemleri yapmak isteyen müşterilerimizin üzerinde abonelik bilgilerinin bulunduğu imzalı bir dilekçe ile resmi kimlik belgesinin bir kopyasını 0(312) 306 07 16 numaralı faksa göndermesi yeterlidir.

Tivibu yu nereye iade edilir?

Tivibu cihazının iade yeri, Türk Telekom Müdürlükleri veya TTNET Bayiileridir. Tivibu cihazı alındığı şubeye iade edilmek zorunda değildir ancak cihaz iadesinin yapılması ve Tivibu kullanımının iptal edilmesi için cihaz teslimi yapılırken yetkililere bildirilmesi gerekir.

Tivibu Go nereden izlenir?

-Web sitemizde (www. tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

Tivibu ücretsiz mi?

Kaydet İzle, Geri Al İzle, Durdur İzle gibi özellikler ücretli mi? Hayır, bu hizmetler Tivibu ‘nun üyelerine tamamen ücretsiz sunduğu özelliklerdir.

Ne kadar Taahhütüm kaldı ttnet?

Türk Telekom taahhüt sorgulaması yapmak için telefonunuzun arama kısmına *124# yazıp arama tuşuna basın. Ardından 3-TAAHHUT seçeneğini seçip 2-Taahhut seçeneğini tekrar seçin. Taahhüt gün sayınız, kalan taahhüt süreniz ve cayma bedeli SMS ile telefonunuza gelecektir.

Tivibu kanal ekleme nasıl yapılır?

Kumandanızdan mod tuşuna basın. Sonra kurulum ve manuel arama bölümüne girin. Burada frekans yazan yere eklemek istediğiniz kanalın frekansını yazın. Sembol oranı yazan yere kumandanın tuşları ile girin.

You might be interested:  Spor Ve Sağlık Arasında Nasıl Bir Ilişki Vardır Kısaca?

Tivibu internet gerektiriyor mu?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok.

Tivibu uydu alıcısı hangi marka?

Türk Telekom İnternet tarafından sağlanan tivibu Ev için alıcı cihazların markaları genellikle Motorola, Vestel ve Airties’tır. tivibu Uydu için dekoderlerin markaları genellikle Humax ve Vestel’dir.

Tivibu Go bilgisayara nasıl yüklenir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ” Tivibu GO ” yazın. Adım 3: Tivibu GO uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın. Adım 4: uygulamayı başlatın ve PC ‘de Tivibu GO kullanmaya başlayın.

Tivibu go yu nasıl kullanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için abonelerin, Türk Telekom bireysel mobil hatlarına sms ile gelen 12 haneli rakamdan oluşan kampanya kodunu TIVIBU GO yazıp 5555’e SMS göndermeleri ya da 444 1 444 no’lu Türk Telekom Mobil müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunmaları gerekmektedir.

Tivibu Smart Tv’den nasıl izlenir?

Tivibu Smart Tv uygulamasına Samsung Smart Hub üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yenilenen arayüzüyle dilediğiniz içeriği kolayca izleyebilirsiniz. Samsung Smart TV HUB ‘tan TİVİBU ‘ya erişebilir, tek şifrenizle hemen giriş yapabilirsiniz.

Tivibu aylık ücreti ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

Tivibu aylık ödeme ne kadar?

Türk Telekom Mobil faturalı tarifelere yeni gelen abonelere Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 23,90 TL!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *