Sık sorulan: Spor Yorumcuları Hangi Takımlı?

Önder Özen hangi takımı tutuyor?

Beşiktaş klubünün futbol direktörü olmuştur.

Cem Dizdar kimdir hangi takımı tutuyor?

CEM DİZDAR HANGİ TAKIMLIDIR? Cem Dizdar Beşiktaşlıdır.

Cem Yılmaz hangi takımı tutuyor?

FENERBAHÇELİ ÜNLÜ İSİMLER Müge Anlı, Acun Ilıcalı, Alişan, Kadir İnanır, Mehmet Ali Erbil, Cem Yılmaz, Nejat İşler, Pelin Akıl, Merve Boluğur, İbrahim Tatlıses, Yıldız Tilbe, Sibel Can, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Gökhan Özoğuz ve Kıraç.

Erman toroglu hangi takımı tutuyor?

Gençlerbirliği SK futbolcuları Mersin İdman Yurdu SK futbolcuları Yaşayan insanlar.

Önder Özen şimdi ne yapıyor?

beIN SPORTS Türkiye’de yorumculuk yapmaktadır.

Erdoğan Arıkan hangi takımı tutuyor?

Erdoğan Arıkan ‘ın hangi takımı tuttuğuyla ilgili farklı kaynaklarda farklı bilgiler yer alıyor. Kimi siteler Arıkan ‘ın Fenerbahçe’li olduğunu yazarken Arıkan ‘ın bir TV programında Galatasaraylı olduğunu ancak Trabzonspor’un da gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu açıkladığı bilgisi de yer alıyor.

Yorumcu Cem Dizdar nereli?

TRT Spor ekranlarında görmeye alışık olduğumuz yorumcu Cem Dizdar,1965 doğumludur ve Samsun’da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda Fanatik Gazetesinde de yorumcu olarak görmekteyiz. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümü’nü kazanan Cem Dizdar, aldığı eğitimi yarıda bırakmıştır.

Veli Yiğit kim?

Almanya doğumlu olan Veli Yiğit aslen Kütahyalıdır. 38 yaşında olan Veli Yiğit Almanya’da doğup büyüse de Türk kimliğini koruyarak hayatını sürdürdü. Veli Yiğit 1982 tarihinde Almanya’da doğdu. Yiğit, ailesi ile beraber burada 11 yıl yaşadı ve daha sonra Türkiye’ye döndü.

You might be interested:  Soru: Spor Ayakkabısı Nasıl Genişletilir?

Sibel Can hangi takımı tutuyor?

AYSUN KAYACI – GALATASARAY PETEK DİNÇÖZ – FENERBAHÇE TEOMAN – BEŞİKTAŞ ARZUM ONAN – TRABZONSPOR SİBEL CAN – FENERBAHÇE SERDAR ORTAÇ – GALATASARAY DENİZ SEKİ – GALATASARAY EBRU ŞALLI – BEŞİKTAŞ İBRAHİM TATLISES – FENERBAHÇE BARIŞ AKARSU – BEŞİKTAŞ DAVUT GÜ

Emrah hangi takımı tutuyor?

Hangi takımı tutuyorlar? Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah Fenerbahçe’yi tutuyor

Cüneyt Çakır hangi takımı tutuyor?

CÜNEYT ÇAKIR HANGİ TAKIMLI? Süper Lig hakemlerinin tuttukları takımlar büyük merak topluyor. Cüneyt Çakır ‘ın ise Fenerbahçeli olduğu ifade ediliyor.

Mustafa Sapmaz kim?

Almanya’da dünyaya gelen Mustafa Sapmaz, 4-4-2 dergisinin genel yayın yönetmenliğini yaptıktan sonra çeşitli kanalların spor programlarında görev yapmıştır. Lig TV’de de bir dönem sunuculuk yapan Mustafa Sapmaz, daha sonra TRT Spor’da yorumculuk yapmaya başlamıştır.

Mustafa Kemal Atatürk hangi takımı tutuyor?

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk de Fenerbahçeli’ydi.

Ceyla Buyukuzun hangi takimi tutuyor?

Arkadaşları arasında hasta bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu gizlemeyen Ceyla Büyükuzun, basın karşısında hangi takımı tuttuğu konusundaki soruları ise cevapsız bırakıyor…. Oysa diğer takım taraftarları şüphesiz bu duruma çok üzülecek ama Ceyla Büyükuzun, hasta bir Fenerbahçeli……

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *