Sık sorulan: Spor Smart Hangi Kanalda Digitürk?

Smart Spor uyduda var mı?

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Smart Spor kanalının frenaks bilgileri şöyle: Frekans: 12245. Polarizasyon: H – Yatay.

Digitürk D Smart var mı?

Digiturk 87, Dsmart 78 ve Turkcell Tv+ 77. kanaldan yayın yapan S Sport, HD olarak 7/24 spor kanalı olarak izleyicilere ulaşıyor.

Smart Spor paralı mı?

D Smart platformunun spor temalı kanalı Spor Smart, ücretli izlenebilmektedir.

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

Spor Smart kime ait?

Smart Spor 2 Kanal Saran Holding tarafından satın almıştır.

Smart Spor Hangi maçları veriyor?

Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada! Sporsever ek paketi, ayda 11 TL ücret ile D- Smart Hoşgeldin ve Film Dizi abonelik paketlerinin üzerine alınabilir.

Spor Smart Kaçıncı Kanal?

D- Smart ‘ta bulunan Spor Smart 77. kanalda bulunuyor.

Dsmart Go ücretli mi?

D-Smart abonesi misiniz? D-Smart TV üyeleri D-Smart GO ‘yu ücretsiz olarak kullanabilirler. Hemen D-Smart GO ‘ya ücretsiz üye olabilir, 1 ay boyunca Film Dizi paketinizin keyfini çıkarabilirsiniz. (Kredi kartı ve taahhüt yoktur.)

You might be interested:  Spor Yöneticiliği Bölümü Nedir Ne Iş Yapar?

D smart internetten nasıl izlerim?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

D-smart hangi platformda?

D – Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor.

D-smart uydu frekansları nasıl ayarlanır?

D – Smart kumandanızın MENÜ tuşu üzerinden AYARLAR – SİSTEM AYARLARI – SİNYAL AYARLARI menüsüne geliniz. D – Smart TP1’e geldiğinizde, kumandanızın “OK” tuşuna basarak sinyali almaya başlayabilirsiniz. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa, alt sıralardaki TP seçeneklerini sırasıyla deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *