Sık sorulan: Spor Loto Çekilişi Ne Zaman?

Süper loto kaç para verdi?

Süper Loto sonuçları belli oldu: Süper Loto büyük ikramiyesi 29 milyon lirayı aştı Süper Loto sonuçları gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu.

Çılgın Süper Loto ne kadar devretti?

Çılgın Sayısal Loto bu hafta da 128 milyon 947 bin TL devretti. “ Çılgın Sayısal Loto ‘da 100. çekilişte de büyük ikramiyeyi kazanan olmadı” diyen Yavuzyılmaz, Sayısal Loto SİSAL Şans’a devredilmeden önce, Milli Piyango tarafından yapılırken, 2018 ve 2019’da üst üste en fazla 9 kez devrettiğine dikkat çekti.

Sayısal loto ne zaman çekiliyor?

Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan şans oyunu artık haftada üç gün oynanabilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto ‘da, her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor.

Süper Loto nasıl oynanır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Spor Toto 13 Bilen Ikramiyesi Ne Kadar?

Süper Loto 3 bilen ne kadar alır?

6 bilen 1 talihli büyük ikramiyenin sahibi oldu. Çekilişte 5 bilen 23 kişi 14.358,40 TL, 4 bilen 1.330 kişi 386,25 TL, 3 bilen 22.838 kişi 27,30 TL ve 2 bilen 211.567 kişi ise 3,10 TL ikramiyeye hak kazandı. MİLLİ PİYANGO ONLİNE’DE BÜYÜK İKRAMİYE!

Süper loto kaç sayı Bilen Kazanır?

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto ‘nun 4 Mart tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto ‘da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar oldu?

Milli Piyango İdaresi tarafından haftada üç kez gerçekleştirilen şans oyunu sayesinde zengin olma hayali kuran vatandaşlar kuponlarını kontrol etmek için Sayısal Loto sonuçlarını merak ediyor. Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan çıkmaması ardından büyük ikramiye 210 milyon lirayı aştı. 2

Sayısal Loto’da en büyük ikramiye ne kadar oldu?

Aylardır talihlisini arayan Çılgın Sayısal Loto ‘da sonuçlar noter huzurunda geçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu. Dev rakamlara ulaşan büyük ikramiye tutarı 176 milyonu aşarken bu hafta da Çılgın Sayısal Loto ‘da 6 bilen çıkmadı.

Süper loto devir mi?

Süper Loto sonuçları gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu. Büyük ikramiye kazandıracak 6 numarayı doğru bilen çıkmayınca Süper Loto ‘da devir gerçekleşti.

Çılgın Sayısal Loto kaç bilene ne kadar veriyor?

Çılgın Sayısal Loto ‘da ikramiye kazanmak için çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin etmek gerekiyor. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanıyor. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşüyor.

Sayısal Loto 5 bilene kaç para veriyor?

Şans oyununda devreden numaralar 21 46 48 62 89 90 6 olarak açıklandı. 5 bilen 1 kişi 422 bin TL ikramiye kazandı. 4 bilen 219 kişi, 1.929 TL kazanırken, 3 bilen 8.645 kişi 122 TL, 2 bilen 138.937 kişi 11 TL ikramiye sahibi oldu.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ne Zaman Spor Yapmalı?

Şans Topu Sonuçları saat Kaçta?

Şans Topu 1.212.804 TL’lik devreden büyük ikramiyesiyle bu akşam canlı yayında çekiliyor! Şans Topu ‘nu tüm yetkili bayilerden oynayabilir; canlı yayını saat 20.00’de Milli Piyango TV YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Süper Loto’da 2 bilene ikramiye var mı?

Şans Topu’nda ilk 34 rakam içinden hiçbirini bilemeyenler de artık kazanma şansına sahip. İkinci 14 sayı içinden birini bilenlere yeni 0+1 kategorisiyle ödeme yapılacak. 2 bilen de kazanacak! Yenilenen Süper Loto ve Çılgın Sayısal Loto oyunlarında yeni dönemle birlikte artık 2 tutturanlara da ikramiye var.

Çılgın Sayısal Loto nasıl kazanılır?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

Süper Loto nasıl kazanılır?

Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *