Sık sorulan: Smart Spor Kimin?

Sport Smart nerenin kanalı?

Smart Spor kanalı, D- Smart platformunda 77. kanalda yayın yapıyor.

Spor Smart neye bağlı?

D- Smart platformu bünyesinde yayın hayatına devam eden spor içerikli tematik bir kanal olan Spor Smart, HD görüntü kalitesinde yayın yapıyor. D Smart 77. kanalda yer alan bu kanalda ekrana gelen yayınları izlemeniz için D Smart ya da D Smart Go abonesi olmanız gerekiyor.

D smart şirketi kimin?

D- Smart, 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2018 itibarıyla Demirören Holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır.

Sports tv nin sahibi kim?

Sportstv Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. sportstv, 1 Temmuz 2010’da kurulan Sportsnet Group bünyesindeki spor kanalı. Sportsnet Group, 2006’dan bu yana D Spor kanalında birlikte çalıştığı Doğan Yayın Holding ile yollarını ayırma kararı alarak D Spor’un tüm yetkilerini satın almıştır.

Smart Spor paralı mı?

D Smart platformunun spor temalı kanalı Spor Smart, ücretli izlenebilmektedir.

Dsmart nasıl izlenir?

D-Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D-Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

D smart hangi uydu üzerinden yayın yapıyor?

D – Smart, Demirören Holding’in sahibi olduğu, 2006 yılında çalışmalarına başlanan ve 10 Şubat 2007’de hizmete sokulan bir dijital yayın platformudur. Yayınlarını Türksat 3A ve Türksat 4A uyduları üzerinden yapmaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Spor Yaptıktan Sonra Ne Yapılmalı?

D smart cayma bedeli kaç gün?

Benbde imzalatılan sözleşmede de ifade edildiği gibi “madde 4.1.15. de belirtildiği gibi 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe belirtmeksizin ve cezai ücret ödemeksizin cayma hakkına sahiptirler.

D Smart Genel Müdürü kim?

ERKAL FİLİZ – General Manager – D-Smart | LinkedIn.

Sadettin Saran hangi TV kanalın sahibi?

S Sport, Saran Holding’in D-Smart platformuna özel olarak yayın yapan Spor Smart 2 kanalını satın almasıyla 18 Mart 2017 tarihinde isimini değiştirerek kurmuş olduğu kanaldır. İngiltere Premier Ligi, Formula 1, NBA, WWE, UFC başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlamaktadır.

Sports TV ücretli mi?

S Sport 1 ve S Sport 2 kanalları; D Smart, Tivibu, Kablo TV, Turkcell TV+, Vodafone TV, S Sport Plus’tan izlenebilir. Sadece ücretli platformlardan yayın yapan S Sport kanalları, Turksat uydusunda yer almıyor. S Sport Plus platformuna üye olarak holdingin bünyesindeki bütün spor organizasyonlarına erişilebiliyor.

Sadettin Saran ın kanalı hangisi?

2017 yılında yayın hayatına başlayan S Sport, Premium içeriğiyle ve kaliteli yayıncılık anlayışıyla spor sevgisini toplumun geniş kesimlerine yaymayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *