Sık sorulan: Smart Spor Internetten Nasıl Izlerim?

D smart maçlarını internetten nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

Smart Spor Dsmart kaçıncı kanalda?

D-Smart ‘ta bulunan Spor Smart 77. kanalda bulunuyor. Spor Smart izleyebilmek için D-Smart üyelik şartlarının yerine getirilmesi grekiyor.

Smart Spor uyduda var mı?

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Smart Spor kanalının frenaks bilgileri şöyle: Frekans: 12245. Polarizasyon: H – Yatay.

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

Dsmart Go kaç kişilik?

D-smart go hizmetini en fazla 4 farklı cihazdan alabilirsiniz.

Smart Spor 2 kaçıncı kanalda?

D- Smart 79. kanal, KabloTV 241. kanal, Turkcell TV+ 78. kanal, tivibu 74. kanal, Vodafone TV 12. kanaldan yayın yapmaktadır.

Digitürk şömine kanalı kaçta?

433. kanalda şömine var.

Smart Spor Hangi maçları veriyor?

Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada! Sporsever ek paketi, ayda 11 TL ücret ile D- Smart Hoşgeldin ve Film Dizi abonelik paketlerinin üzerine alınabilir.

You might be interested:  Hangi Spor Vücudu Güzelleştirir?

Smart Spor paralı mı?

D Smart platformunun spor temalı kanalı Spor Smart, ücretli izlenebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *