Sık sorulan: Koray Spor Nasıl?

Koray Spor gercek mi?

Ürünleriniz orjinal mi? Korayspor.com’da satılan tüm ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir. Sizlere faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir. Kart bilgileriniz Korayspor.com sisteminde saklanmaz.

Koray Spor sahibi kimdir?

Koray Okan Cebel – korayspor – KORAY SPOR LTD.

Koray Spor iade kaç gün?

Ürünü korayspor.com adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte iade değişim formunun arkasında bulunan ilgili bölümü dordurduktan sonra yurtiçi kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (Altıparmak Cad.

Korayspor ürün ne zaman gelir?

Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 2 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Barçın Spor Ürünleri orjinal mi?

Barcin.com’da satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Adidas barkod sorgulama nasıl yapılır?

Adidas etiketi üzerinde bulunan seri numarasını Adidas çağrı merkezi numarasını arayarak sorgulatabilirsiniz. Adidas seri numarasını orijinal web sitesi üzerinden sorgulatabilirsiniz. Adidas mağazasına giderek sorgulatabilirsiniz.

Koray spor ne zaman kuruldu?

Başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Spor Ayakkabıdaki Koku Nasıl Giderilir?

Yalı Spor Ürünleri orjinal mi?

Yalı Spor ürünleri orijinal mi? Yalı Spor, tüm ürünlerinde orijinal ürün garantisi sunmaktadır.

Bursa Koray spor kaça kadar açık?

Koray Spor hafta içi mesai saatleri nasıldır? Koray Spor hafta içi mesai saatleri pazartesi günü için 09:30-21:30 – Cuma günü için 09:30-21:30 olarak belirlenmiştir.

Adidas iade kaç gün?

Online siparişimdeki ürünleri kaç gün içinde iade edebilirim? Eğer sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerden memnun kalmadıysanız, ürün/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Puma iade kaç gün?

puma.com üzerinden satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 60 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürününüzü orijinal PUMA kutusunda, paket içeriği tam ve hasarsız bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. Puma.com olarak kullanılmış, giyilmiş ya da yıkanmış ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz.

Nike değişim süresi ne kadar?

İstediğin ürünü hangi nedenle olursa olsun (bazı istisnalar olabilir) bu süre içerisinde iade edebileceğini bilmenin verdiği güvenle Nike ‘tan satın aldığın ürünleri denemen için 30 gün veriyoruz.

Adidas kargosu kaç günde gelir?

Kurye ile hızlı teslimat: 22,90 TL Saat 13:30’dan önce verilen siparisler ayni gün saat 23:00’e kadar teslim edilir. Daha geç verilen siparisler bir sonraki iş günü teslim edilir. Siparişler yalnızca iş günlerinde gönderilir.

Adidas teslimat kaç gün?

Adidas üyelerine kuponlar ve ücretsiz kuponlar verilmektedir. Standart kargo bir ücrete tabidir ve teslimatta nakit seçeneği ile bir ürün sipariş ederseniz daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir. Standart teslimat genellikle beş ila yedi gün sürer.

Korayspor saat kaçta kapanıyor?

Müşteri hizmetlerindeki görevli arkadaşlarımızla Pazar günü ve resmi tatil günleri hariç, saat 09:30/20:30 arası sizlere hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *