Sık sorulan: Giresun Spor Başkanı Kim?

Giresunspor Başkanı kim?

Süper Lig ekiplerinden Giresunspor ‘da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda, Hakan Karaahmet güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Giresunspor tesislerindeki genel kurula Vali Enver Ünlü, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, eski başkanlardan Mustafa Temel Bozbağ, delegeler ile davetliler katıldı.

Hakan Karaahmet hangi takımlı?

Giresunspor Kulübü Başkanı Hakan Karaahmet, yeni sezon öncesi Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel değerlendirmelerde bulundu. Uzun süre sonra Süper Lig’e çıkmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Karaahmet, “Uzun vadeli bekledikten sonra gelen mutluluklar tabii çok kıymetli oluyor.

Giresunspor Genel Müdürü Kimdir?

fatih hocaoğlu – giresesunspor genel müdürü – giresunspor kulübü | LinkedIn.

GZT ne demek?

GZT, Yeni Şafak Gazetesi’nin bağlı olduğu holding çatısı altında kurulan sosyal medya platformu tarzı bir içerik portalıdır.

Teknik Direktör Hakan Keleş kimdir?

Hakan Keleş 8 Ocak 1972 tarihinde Sakarya’da dünyaya geldi. Profesyonel kariyerine 1993-94 sezonunda Edirnespor formasıyla 3. Lig’de başlayan Hakan Keleş,, buradaki dikkat çeken performansıyla bir sezon sonra Süper Lig ekibi Bursaspor’a transfer olmuştur.

Giresunspor yeni teknik direktörü kim?

Süper Lig’in yeni ekibi GZT Giresunspor’un başkanı Hakan Karaahmet, yeni sezonda teknik direktör Hakan Keleş ile devam edeceklerini bildirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *