Sık sorulan: D Smart Trt Spor Hangi Kanalda?

TRT Spor Dsmartta kacinci kanalda?

TRT Spor HD Türksat 3A 11054 V 30000 3/4 frekansından, Eutelsat 7A 10762 V 30000 5/6 frekansından, D-Smart 86. kanaldan, Digiturk 86. kanaldan, KabloTV 222. kanaldan ve tivibu 93. kanaldan, Turkcell TV+ 70. kanaldan da izlenebilmektedir.

D-smart spor kanalları kaçta?

D – Smart ‘ta bulunan Spor Smart 77. kanalda bulunuyor.

TRT Spor Yıldız tv’de var mı?

TRT Spor Yıldız veya eski adıyla TRT Spor 2, TRT tarafından kurulan bir spor televizyon kanalı. 21 Eylül 2019’da test yayınlarına başladı. 19 Mayıs 2021 tarihinden itibaren kanal normal yayına geçmiş ve kanalın adı TRT Spor Yıldız olarak değiştirilmiştir.

Olay tv d-smart kaçıncı kanalda?

D – Smart 38. kanaldan yayın yapmaktadır.

D Smart S Sport Plus kaçıncı kanal?

D – Smart 78. kanal, KabloTV 240. kanal, Turkcell TV+ 77. kanal, tivibu 73. kanal, Vodafone TV 11. kanaldan yayın yapmaktadır. Bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerinde yer almakta ve sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmaktadır.

Dsmart 82 kanal ne?

HD yayın yapan Spor Smart, D Smart 77 platformunda 77 numaralı kanalda yer alıyor. Ayrıca yayın haklarını elinde bulundurduğu liglerde maçların çakışması halinde, 82 ve 20 numaralı kanallar da Smart Spor’a tahsis ediliyor.

D smart nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

You might be interested:  FAQ: Spor Ayakkabıda Hangi Marka Iyi?

Investigation Discovery nedir?

Investigation Discovery ( ID ), Discovery Communications’ın sahibi olduğu bir ABD televizyon kanalı.

Discovery Channel internetten nasıl izlerim?

Websitemiz www.discoverychannel.com.tr üzerinden; ister “Programlar” sayfamızı ziyaret ederek, ister merak ettiğiniz program ismi ile site içi arama yaparak, Discovery Channel programları hakkında en güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Crime Investigation hangi platformda?

Crime & Investigation Network, 2004 yılında yayına başlayan bir televizyon kanalıdır. Kanal belli ülkelerde yayın yapmaktadır. Kanalın sahibi A&E Networks’tür. Bir dönem Digiturk’de yer almış fakat 1 Şubat 2012 tarihi itibarıyla platformdaki yayını sonlanmıştır.

D-smart belgesel kanalları hangileri?

D – Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  • BBC Earth 56.
  • Viasat History 57.
  • DocuBox 58.
  • Love Nature 73.

D-smart kanal sıralaması nasıl yapılır?

Diğer Türksat kanallarına düzenleme yapmak istiyorsanız Menü-Ayarlar-Kullanıcı Ayarları- Kanal Ekle Sil ve taşı sekmelerine giriş yapınız. Kanal düzenleden Radyo ve TV kanalları gözükecektir. Listede çıkan kanallara sadece müdahale edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *