Sık sorulan: Bursa Spor Başkanı Kim Oldu?

Bursaspor’un şu anki başkanı kim?

Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapılan olağan genel kurulda en çok oyu alan Emin Adanur’ un desteklediği Hayrettin Gülgüler, Bursaspor ‘ un 29. başkanı oldu.

Emin Adanur kimdir nerelidir?

10 Temmuz 1990’da Bursa’da doğdu. Eğitim Öğretim hayatını Yavuz Selim İlköğretim Okulu’nda, Ortaokulu Mümin Gençoğlu İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise öğrenimini de Nuri Erbak Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Hayrettin Gülgüler kimdir?

Bursaspor yeni başkanı Hayrettin Gülgüler, Bursalı iş insanıdır. Gülgüler, uzun süredir Bursaspor kongre üyeliğinde bulunmaktadır. Hayrettin Gülgüler ticari faaliyetini ise SETPROFİL isimli firmada Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdürmektedir.

Emir Adanur kimdir?

Bursaspor yönetimine liderlik eden ve40 milyon TL gibi önemli bir maddi destek koyacağını söyleyen Adanur, İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 30 yaşında olan Emin Adalar, İnci Sözlük ve Uludağ sözlük sitelerinin de yarı hisselerine sahiptir.

Bursaspor Başkanı Kim Oldu 2021?

Bursaspor seçimli genel kurulunda yapılan oylamayla Hayrettin Gülgüler başkan seçildi.

Bursaspor seçimi ne oldu?

Bursaspor ‘da bugün yapılan olağan seçimli genel kurulda 1502 oyun 652’sini alan Hayrettin Gülgüler, kulübün 29. başkanı seçildi. TFF 1. Oy kullanma hakkına sahip 4042 üyenin 1502’sinin toplam 10 sandıkta oy kullandığı seçim sonucunda, yeşil-beyazlı kulübün 29. başkanı 652 oyla Hayrettin Gülgüler oldu.

Ergünkent sahibi kimdir?

Emin Adanur, 1990 doğumlu genç bir girişimci ve şuan ki tahmin edilen mal varlığıyla İş Adamı (İnsanı) olarak tabir edilebilecek birisi ve kendisi Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Spor Yapmaya Vaktim Yok Nasıl Kilo Veririm?

Emir Adanur kaç yaşında?

Bursa’da faaliyet gösteren Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur 30 yaşında genç bir girişimci. Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olan Adanur, İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük sitelerinin %50 hisselerinin de sahibi.

Hayrettin Gülgüler kimdir ne iş yapar?

Bursaspor yeni başkanı Hayrettin Gülgüler, Bursalı iş insanıdır. Gülgüler, uzun süredir Bursaspor kongre üyeliğinde bulunmaktadır. Hayrettin Gülgüler ticari faaliyetini ise SETPROFİL isimli firmada Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdürmektedir.

Ahmet Bozdemir kimdir?

1978 doğumlu Ahmet Bozdemir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. EK-AR Petrol Ürünleri Hırdavat Turizm İnşaat Yapı Malzemeleri San. Tic A.Ş sahibi olan Ahmet Bozdemir, müteahhitliğin yanı sıra inşaatçılıkla da uğraşıyor. Bozdemir tuğla ve inşaat malzemeleri üretimi yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *