Sık sorulan: Bursa Koray Spor Nerede?

Koray spor hangi şehirde?

Başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD. ŞTİ bugün 19 şube, 12.500 m² satış alanı, 500’e yakın çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Bursa Koray spor kaça kadar açık?

Koray Spor hafta içi mesai saatleri nasıldır? Koray Spor hafta içi mesai saatleri pazartesi günü için 09:30-21:30 – Cuma günü için 09:30-21:30 olarak belirlenmiştir.

Koray Spor sahibi kim?

Koray Okan Cebel – korayspor – KORAY SPOR LTD.

Korayspor saat kaçta kapanıyor?

Müşteri hizmetlerindeki görevli arkadaşlarımızla Pazar günü ve resmi tatil günleri hariç, saat 09:30/20:30 arası sizlere hizmet vermektedir.

Sur yapıda Koray spor var mı?

Mihraplı Cad. No:6/A, Sur Yapı Marka AVM, Nilüfer.

Koray Spor güvenilir mi?

Ürünleriniz orjinal mi? Korayspor.com’da satılan tüm ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir. Sizlere faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Sur Yapı Bursa Hangi mağazalar var?

Giyim Mağazaları

  • Altınyıldız.
  • Benetton.
  • Bershka.
  • Beymen Club.
  • Çift Geyik Karaca.
  • Dufy.
  • KİP.
  • Lacoste.

Yalı Spor Ürünleri orjinal mi?

Yalı Spor ürünleri orijinal mi? Yalı Spor, tüm ürünlerinde orijinal ürün garantisi sunmaktadır.

Koray Spor iade var mı?

Ürünü korayspor.com adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte iade değişim formunun arkasında bulunan ilgili bölümü dordurduktan sonra yurtiçi kargo ile karşı ödemeli fatura adresimize (Altıparmak Cad.

You might be interested:  Soru: Spor Toto Genel Müdürü Kim Oldu?

Avmler kaca kadar acık?

Genelgeye göre AVM çalışma saatleri, Pazar günleri hariç 07.00 ile 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

Özdilek saat kaça kadar açık?

ÖZDİLEK ÇALIŞMA SAATLERİ 2021 Özdilek hafta içi ve hafta sonları dahil olmak üzere genellikle sabah 09:00’dan akşam 22:00’a kadar açıktır.

Restoranlar kaça kadar açık?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı. Yeme-içme yerleri ( restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi);

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *