Sık sorulan: Antalya Spor Kulübü Başkanı Kim?

Antalya Spor Baskani Mustafa Yilmaz kimdir?

1963 yılında Antalya ‘da doğdu. Antalya Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü’ne 2 yıl devam ettikten sonra, günün koşulları gereği okulu tamamlamadan askerlik görevine başladı. 1985 yılı sonuna kadar askerlik görevini tamamlar tamamlamaz, inşaat malzemeleri ticareti ile genç yaşta iş hayatına atıldı.

Aziz Çetin Antalyaspor kimdir?

Antalya Barosu ve Milletlerarası Barolar Birliği üyesi. Antalya YÖRSİAD yüksek istişare kurulu üyesi, ANTALYASPOR BAŞKANLIĞINI yürütmektedir. Halen çeşitli spor dallarında aktif yöneticilik yapmaktadır. Ayrıca çok sayıda STK yönetiminde üyelikleri olup, çeşitli yardım kuruluşlarına faaliyetlerinde destek olmaktadır.

Antalya spor antrenörü kim?

Üç kız çocuğu babası olan Sabri GÜLEL, Halen İstanbul’da yaşamakta olup; Turizm, Eğitim, Depolama /Lojistik, İnşaat ve Gıda alanlarında faaliyet gösteren 3 şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. BAU Grauate School Board üyesi aynı zamanda Antalyaspor kulübü Asbaşkanlığı görevini sürdürmektedir.

Aziz Cetin nereli?

Aziz Çetin, 1976 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. 45 yaşındadır.

Mustafa Yılmaz kaç yaşında?

Kısacası kimdir Mustafa Yılmaz? 25 yaşındayım. Satranç oyuncusu ve antrenörüyüm.

Ilhan Palut kiminle anlaştı?

Göztepe. Tamer Tuna’nın art arda gelen mağlubiyetlerin sonra verdiği istifası sonucu, Göztepe yönetimi teknik direktör İlhan Palut ile 3 yıllık bir anlaşmaya vardı.

Antalyaspor hangi hoca ile anlaştı?

2019- 2020 sezonunun 11’inci haftasında deplasmanda oynanan ve 1-0 kaybedilen maçın ardından takımdan ayrılan Bülent Korkmaz’ın yerine başkan Ali Şafak Öztürk, 44 yaşındaki Hırvat teknik adam Stjepan Tomas ile anlaşma sağladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *