Sık sorulan: Adli Ipekçi Spor Salonu Nerede?

Abdi İpekçi Spor Salonu ne zaman açılacak?

Beko Basketbol Ligi’nde yeni sezonda maçlar 14 ayrı salonda yapılacak. Ligde maçların oynanacağı salonlardan İstanbul’daki Sinan Erdem Spor Salonu, 15 bin 500 kapasiteyle en fazla seyirci kapasitesine sahip salon olarak dikkati çekiyor.

Abdi İpekçi Spor Salonu ne oldu?

Zeytinburnu’nda bulunan Abdi İpekçi Spor Salonu ‘nun yıkımının yüzde 90’lık kısmı tamamlandı. Yıkım çalışmaları öncesinde asbest kontrolü yapılmadığı için yıkım bir süre önce durdurulmuştu. Tekrar başlayan yıkım çalışmalarında, yıllarca bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan dev binanın sadece ön bölümü ayakta kaldı.

Abdi İpekçi Spor Salonu kaç kişilik?

12 500

Abdi ipekçi spor salonunun yerine ne yapıldı?

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na Abdi İpekçi Spor Salonu ‘nun yerine yapılacak Basketbol Gelişim Merkezi ile ilgili bilgi verdi.

Dünyanın en büyük basketbol salonu kaç kişilik?

Rupp Arenası ABD, Kentucky, Lexington’daki Rupp Arena, Lexington Center’ın bir parçasıdır ve University of Kentucky erkek basketbolunun evi olarak hizmet vermektedir. ABD’de 23.500 resmi kapasiteye sahip basketbol için özel olarak yapılmış en büyük arenadır.

Dünyanın en büyük kapalı spor salonu kaç kişilik?

Philippine Arena: Dünyanın en büyük basketbol salonunun Filipinler’de olması ülke basketbolunun dünyadaki yerini düşündüğümüzde kulağa biraz tuhaf gelebilir. Yapımı 2014’te tamamlanan 55,000 seyirci kapasiteli bu salon çok yönlü özelliğiyle ülkeden birçok uluslararası spor organizasyonuna da ev sahipliği yapmakta.

You might be interested:  Trt Spor Hd Digiturk Hangi Kanal?

Abdi ipekçi kimdir vikipedi?

İlköğrenimini gördükten sonra Galatasaray Lisesi’ni bitirdi. Bir süre sonra eğitimini Hukuk Fakültesinde sürdürdü. Yeni Sabah, Yeni İstanbul ve İstanbul Ekspres Gazetesi gibi çeşitli gazetelerde spor muhabiri, sayfa sekreteri ve yazı işleri müdürü olarak çalıştı.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena kaç kişilik?

Arena, 13.500 kişilik kapasitesi, 44 adet locası, salonu gören restoranı, özel alanları ve hem antrenmanlar hem de maçlar için kullanılabilecek 2.500 kişi kapasiteli küçük salonu ile Türkiye’de ilkleri yaşatıyor.

Abdi ipekçi nerede öldü?

1 Şubat 1979, İstanbul, Türkiye

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *