Sık sorulan: A Spor Hangi Kanalda D Smart?

Tivibu a spor hangi kanalda?

tivibu 77. kanaldan ve Türksat’tan şifresiz yayın yapmaktadır. Genelde kanal müsabaka olduğu zaman konferans yayını yapmaktadır. Kanal yayınını sonlandırmıştır.

D smart ekin tv kaçıncı kanal?

D – Smart 274. kanaldan yayın yapmaktadır.

Spor Smart Digitürk’te var mı?

Spor Smart Digitürk ‘ te Var Mı? Smart Spor HD adıyla da bilinen Spor Smart kanalı, Digitürk platformundan izlenemiyor. D Smart platformu ve D Smart Go servisine üye olarak, Spor Smart kanalını izleyebilirsiniz. HD yayın yapan Spor Smart, D Smart 77 platformunda 77 numaralı kanalda yer alıyor.

S Sportta hangi ligler var?

Premier Lig, Serie A, La Liga, NBA, F1, NFL, UFC, Boks Geceleri ve daha fazlası S Sport Plus’ın çoklu ekran özelliğiyle sen neredeysen orada!

D-smart kime ait?

D – Smart ‘ın spor içeriklerini yayınladığı 77. Kanal yani Spor Smart kanalını izlemek için D – Smart kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Galatasaray-PSV Eindhoven maçını izlemek isteyen vatandaşlar D – Smart üzerinden Aile Spor Paketi kampanyasına üye olması gerekiyor. Üye olan vatandaşlar Galatasaray-PSV Eindhoven maçını 77.

D-smart ulusal kanal kaçta?

D – Smart 89. kanaldan yayın yapmaktadır.

D-smart nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *