Serhat Ulueren Hangi Kanalda Spor Programı Yapıyor?

Serhat Ulueren hangi kanalda program yapıyor?

21 yıldır Türk futbol seyircisiyle buluşan fenomen program Telegol yeni yayın döneminde Ekotürk ailesine katılıyor. Deneyimli moderatör Serhat Ulueren yönetiminde Telegol her hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 23.00’de Ekotürk ekranlarında olacak.

Telegol hangi kanalda 2020?

Serhat Ulueren yönetiminde spor haberciliğinde hep ilklere imza atan, özel dosyalarıyla ve röportajlarıyla gündeme damgasını vuran Telegol maçların ardından 360 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Telegol programına ne oldu?

Telegol yayından kaldırıldı! Serhat Ulueren’in moderatörlüğünü yaptığı Engin Verel, Ümit Karan ve Adnan Aybaba’nın ise yorumcu olarak görev yaptıkları Telegol programı ekranlara veda ediyor.

Ziya Şengül Gökmen Özdenak hangi kanalda?

Ayı Gökmen olarak da anılmaktadır. Spor yazarlığının yanı sıra uzun yıllar farklı TV Kanallarında yayınlanan Telegol isimli programda yorumculuk yapmıştır. 2015 yılından itibaren Ziya Şengül ile beraber TVem kanalında yayınlanan Serbest Vuruş isimli TV programına geçmiştir.

Telegol devam ediyor mu?

Telegol, geçmiş yıllarda televizyonda yayımlanan spor programı. Günümüzde internet sitesi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Telegol, TV programı olarak son Tv 360 ekranlarında yayınlandı.

Serhat Ulueren ne iş yapıyor?

Telegol programının sunuculuğunu yapmaktadır. Serhat Ulueren, 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kendinden 2 yaş büyük ablası vardır. Annesi babasından O 2 yaşında gelmeden önce boşanmış ve gazeteci Şemsi Sılkım ile evlenmiştir.

Ekotürk Telegol ne zaman?

Ertan Tezcan ve Spor yorumcusu Adnan Aybaba eşlik ediyor. 21 yıldır Türk futbol seyircisinin vazgeçilmez adresi TELEGOL her Pazartesi ve Çarşamba günü saat 23:00’de Program EKOTÜRK TlV eakranlarrında.

You might be interested:  FAQ: Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Nerede?

Gökmen Özdenak hangi kanalda çıkıyor?

SKYTürk 360’da yayınlanan Telegol programında Gökmen Özdenak ve Ziya Şengül’ün ilginç muhabbeti izleyenleri güldürdü.

Ziya Şengül ne yapıyor?

2001 ile 2013 yılları arasında Telegol adlı spor programında futbol yorumculuğu yaptı. 2015 yılı Eylül ayından itibaren tvem kanalında yayınlanan “Serbest Vuruş” adlı spor programında yorumculuk yapmaktadır.

Gökmen Özdenak kaç gol?

Özdenak, Galatasaray’da toplam 99 adet gol atmayı başarmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *