Okuyucular soruyor: Izmir Il Spor Müdürü Kim?

Izmir Genclik ve Spor Il Muduru kimdir?

İZMİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Gençlik Hizmetleri ve Spor İzmir İl Müdürlüğüne atanan Nüammer USLU, görevini Ali Osman TATLISU’dan devraldı. Ali Osman TATLISU; “Yeni görevinde başarılar diliyorum.

Nüammer Uslu nereli?

Aslen Çanakkaleli olan Nüammer Uslu `yu İzmir`den mesai arkadaşları ve bürokratlar uğurladı.

Spor il müdürü ne iş yapar?

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Görevleri: Sporcu ve spor kulüplerinin tescil, vize ve aktarma işlemlerini yapmak. Sporcu sağlığı ile ilgili tedbirleri almak, sporcu sağlık merkezleri açmak, açtırmak, işletmek, işletmek, işletilmesine yardımcı olmak, sporcuların sigortalanmasını yapmak ve yaptırmak.

Mustafa Özen Kimdir?

20.02.1977 tarihinde Mersin ilinin Mut ilçesinde doğmuştur. İlkokulu Ilıca Köyü İlkokulu, ortaokulu Mut Şehit Ahmet İlköğretim Okulu ortaokul kısmında bitirmiştir. Lise eğitimini Karaman Fatih Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girmiş ve 2000 yılında buradan mezun olmuştur.

Izmir Milli Emlak Müdürü kimdir?

Bakanlığımız Milli Emlak Genel Müdürü olarak görevini yürütmekte olan Tufan Büyükuzun, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dr Burhanettin Hacicaferoğlu kimdir?

Burhanettin Hacıcaferoğlu 01.08.1968 tarihinde Trabzon Sürmene’de doğdu. Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünde 1991 yılında tamamladı. 20.07.2020 tarihi itibariyle İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Ilçe spor müdürlüğü ne iş yapar?

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü: İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün Görevleri: Vatandaşın fizik, Moral, Güç ve yeteneklerini sağlayan beden eğitimi, oyun, jimnastik ve spor faaliyetlerini sevk ve idare eder.

You might be interested:  Denizli Spor Maçı Ne Zaman?

Gençlik Merkezi Muduru ne is yapar?

Gençlik Merkezi Müdürü, gençlik merkezinin amaçlarına uygun olarak, kanun, yönetmelik ve Genel Müdürlük ile il müdürlüğü talimatlarına göre yönetiminden ve gözetilmesinden sorumludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *