Okuyucular soruyor: Hangi Spor Yazarı Hangi Takımı Tutuyor?

Türk hakemleri hangi takımları tutuyor?

Hangi hakem hangi takımı tutuyor

  • Tolga Özkalfa – Beşiktaş 2/27.
  • Suat Arslanboğa – Beşiktaş 3/27.
  • Serkan Çınar – Fenerbahçe. 4/27.
  • Süleyman Abay – Beşiktaş 5/27.
  • Özgüç Türkalp – Beşiktaş 6/27.
  • Barış Şimşek – Trabzonspor. 7/27.
  • Koray Gençerler – Fenerbahçe. 8/27.
  • Halis Özkahya – Fenerbahçe. 9/27.

Önder Özen hangi takımı tutuyor?

Beşiktaş klubünün futbol direktörü olmuştur.

Setenay Cankat hangi takımı tutuyor?

Ünlü sunucu Setenay Cankat ‘ın Beşiktaş taraftarı olduğu biliniyor…

Cem Dizdar kimdir hangi takımı tutuyor?

CEM DİZDAR HANGİ TAKIMLIDIR? Cem Dizdar Beşiktaşlıdır.

Cüneyt Çakır hangi maçı yönetecek?

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) son 16 turunda oynanacak Hırvatistan-İspanya mücadelesini yönetecek.

Serkan Çınar hakem hangi takımı tutuyor?

Fenerbahçeliler: Bülent Yıldırım, Mustafa Kamil Abitoğlu, İlker Meral, Cüneyt Çakır, Hakan Özkan, Halis Özkahya, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Serkan Çınar.

Önder Özen şimdi ne yapıyor?

beIN SPORTS Türkiye’de yorumculuk yapmaktadır.

Erdoğan Arıkan hangi takımı tutuyor?

Erdoğan Arıkan ‘ın hangi takımı tuttuğuyla ilgili farklı kaynaklarda farklı bilgiler yer alıyor. Kimi siteler Arıkan ‘ın Fenerbahçe’li olduğunu yazarken Arıkan ‘ın bir TV programında Galatasaraylı olduğunu ancak Trabzonspor’un da gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu açıkladığı bilgisi de yer alıyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Altay Spor Kulübü Nerede?

Önder Özen nerede?

Tam adı Zeki Önder Özen olan ve 51 yaşında olan teknik direktör, 17 Ekim 1969 doğumludur. Eskişehir’de dünyaya gelen Özen; Türk eski futbolcu, teknik direktör ve futbol yorumcusu olarak bilinmektedir. 1997 senesinde antrenörlük lisansını alan başarılı isim, 2001-2002 sezonunda 3.

Setenay Cankat nerede?

Başarılı spor spikeri Setenay Cankat ‘ın yeni adresi Sports Digitale Youtube kanalı oldu. A Spor’daki görevine son verilen Cankat, Sports Digitale’de Cem Dizdar ile birlikte Son Nokta programında yer alacak.

Setenay Cankat nerede doğdu?

Hayatı – Biyografisi Setenay Cankat 31 Mayıs 1988 yılında İzmir ‘de dünyaya geldi. Anne tarafı Selanik göçmeni baba tarafı ise Çerkez’dir. İlkokul ve ortaokulu İzmir’de okumuş daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşmiştir.

Setenay Cankat hangi burç?

31 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya gelen güzel spikerimizin burcu ise İkizler. İzmir’de doğmuş olan güzelin anne tarafından aslen Selanik Göçmeni, baba tarafından ise aslen Çerkes’tir. İsmi’de Çerkez kökeninden gelen güzel spikerin adının anlamı ise Çerkezlerin Prensesi olarak adlandırılmaktadır.

Yorumcu Cem Dizdar nereli?

TRT Spor ekranlarında görmeye alışık olduğumuz yorumcu Cem Dizdar,1965 doğumludur ve Samsun’da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda Fanatik Gazetesinde de yorumcu olarak görmekteyiz. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Bölümü’nü kazanan Cem Dizdar, aldığı eğitimi yarıda bırakmıştır.

Veli Yiğit kim?

Almanya doğumlu olan Veli Yiğit aslen Kütahyalıdır. 38 yaşında olan Veli Yiğit Almanya’da doğup büyüse de Türk kimliğini koruyarak hayatını sürdürdü. Veli Yiğit 1982 tarihinde Almanya’da doğdu. Yiğit, ailesi ile beraber burada 11 yıl yaşadı ve daha sonra Türkiye’ye döndü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *