Okuyucular soruyor: Gaziantep Spor Teknik Direktörü Kim?

Gaziantep Spor yeni teknik direktörü kim?

Son olarak Çaykur Rizespor’da görev alan Rumen teknik adam Marius Sumudica, ülkesine döndü. İsmi Kayserispor ile de anılan Sumudica, Cluj ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Sumudica hangi takımın teknik direktörü?

Süper Lig’de geçen sezon Gaziantep FK ve Çaykur Rizespor’u çalıştıran Marius Sumudica, Romanya’nın CFR Cluj takımının başına geçti.

Gaziantep kimle anlaştı?

Ajansspor’a konuşan Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınal; “Steven Caulker ile anlaştık. Caulker’ı kiralık olarak kadromuza kattık. Fenerbahçe’ye kiralama bedeli ödemeyeceğiz.” ifadelerini kullandı. 5

Yeni Malatya Spor teknik direktörü kim?

Rize. Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Rumen Teknik Direktör Marius Sumudica ile prensipte anlaşma sağladı. Kulüp basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, yaptığı yazılı açıklamada, Stjepan Tomas’ın görevden ayrılmasının ardından Marius Sumudica ile görüşmelere başladıklarını belirtti.

Marius Sumudica nereye gitti?

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü’nün Rumen teknik direktörü Marius Sumudica, özel uçakla ülkesine gitti. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, 49 yaşındaki teknik adam, dün gece kiraladığı özel uçakla Romanya’daki ailesinin yanına döndü.

Sumudica nereyle anlaştı?

Gaziantep FK ile yeni sözleşme imzalamadığını ifade eden Sumudica, gelecek hafta Al Shabab ile anlaşmak için SuudiArabistan’a gidebileceğini açıkladı. Gaziantep ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Marius Sumudica, sözleşmenin bitmesini beklemeden ayrılabileceğini duyurdu.

Sumudica neden ayrildi?

Süper Lig’de geçen sezon Gaziantep FK’da başarılı bir grafik çizen ve bu 25 Ocak’ta Çaykur Rizespor’un başına geçen Marius Sumudica, alınan kötü sonuçlar nedeniyle görevinden ayrıldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Spor Süresi Ne Kadar Olmalı?

Şumudica neden ayrıldı?

Süper Lig’de geçen sezon Gaziantep FK’da başarılı bir grafik çizen ve bu sezon ortasında Çaykur Rizespor’un başına geçen Marius Sumudica, alınan kötü sonuçlar nedeniyle görevinden ayrıldı.

Sumudıca ne dedi?

“Kulübe para yardımı yapacağım” Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica, “Size maaş indirimi teklifi gelse kabul eder miydiniz? Eşimi arayacağım ve bana para göndermesini söyleyeceğim” dedi.

Sumudica ne oldu?

Son olarak Çaykur Rizespor’u çalıştıran Rumen teknik adam, ülkesine döndü Romanya Birinci Futbol Ligi ekiplerinden Cluj, teknik direktörlük görevine Marius Sumudica ‘yı getirdi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, sözleşmesi uzatılmayan teknik direktör Edward Iordanescu’nun yerine Sumudica ile anlaşmaya varıldı.

Sumudica ne demişti?

“EŞİMİ ARAYIP PARA GÖNDERMESİNİ İSTEYECEĞİM” Marius Sumudica, konuşmasının sonunda, “Eşimi arayacağım, bana para göndermesini söyleyeceğim.” demesi üzerine bir basın mensubu “Şu an parası yok mu?” diye sordu, Sumudica, “Kulübe yardım edeceğim.” yanıtını verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *