Okuyucular soruyor: Flo Spor Ayakkabı Temizleme Süngeri Nasıl Kullanılır?

Spor ayakkabı temizleme süngeri nasıl kullanılır?

Kullanım şekli: Sıvı gelene kadar aplikatöre bastırınız. Köpük oluştuktan sonra yüzeyi temizleyiniz. Daha temiz yüzey için su ile durulayınız. Kuru kullanım üzerindeki süngere zarar verebilir.

Blink spor ayakkabı temizleme spreyi nasıl kullanılır?

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Ayakkabıları önce bez yada fırça ile temizleyiniz. 15cm mesafeden bolca püskürtün (hafifçe köpürür). Sadece kurumaya bırakın.

Fabcare ayakkabı temizleme köpüğü nasıl kullanılır?

Deriyi temizler besler ve bakımını yapar. Daha önceden kaba temizliği yapılmış ( Çamur ve toz) ürüne 20 cm mesafeden ürünün her yerine eşit uygulayın, kuru ve pamuklu bir bez ile ürünü siliniz.

Sitil Sneaker süngeri nasıl kullanılır?

KULLANIMI: Süngeri eşyanın kirli kısmı üzerine temizleyici sıvı gelinceye kadar bastırıp gevşeterek sürünüz.Oluşan köpüğü bir bez parçası ile alınız.Ayakkabınızın süet-nubuk kısımlarına uyguladıktan sonra kurumadan sert bir fırça ile (eski bir diş fırçası olabilir) fırçalayınız.

Ayakkabı süngeri nasıl kullanılır?

Özellikle Spor ayakkabılarının tabanının kenarlarının temizliğinde kullanılabilir. Sıvı gelene kadar aplikatöre bastırınız. Köpük oluştuktan sonra yüzeyi temizleyiniz. Daha temiz yüzey için su ile durulayınız.

Adidas Superstar Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Sabunlu su kullan: Az miktarda çevre dostu çamaşır deterjanını ılık su ile karıştır ve yumuşak bir yıkama bezi kullanarak ayakkabının üzerindeki dikkat çekici lekeleri nazikçe sil.

You might be interested:  Kalın Bilekli Kadınlar Nasıl Spor Ayakkabı Giymeli?

Blink ne işe yarar?

Blink Sport Deri ayakkabıların dayanıklılığını arttırır. Sedir ağacı ahşapı hoş ve aromatik bir koku yayar ve nemi çok iyi bir şekilde emer. Ayakkabılarınızın ilk günkü görünümünü korur.

Blink Multi Cleaner nasıl kullanılır?

KULLANIM ŞEKLİ Bir sünger veya bez üzerine sıkınız. Bez yada sünger yardımı ile lekenin olduğu yüzeye uygulayınız. Sonradan tüm yüzeye uygulayınız. Uygulanan yüzey soft deri ise cilalayınız, nubuk veya süet ise nubuk yada süet fırçası ile fırçalayınız.

WOLY sprey nasıl kullanılır?

Deri temizleme spreyi, Özellikle spor ayakkabılar ve günlük ayakkabılar için idealdir. Deriyi temizler besler ve bakımını yapar. Daha önceden kaba temizliği yapılmış ( Çamur ve toz) ürüne 20 cm mesafeden ürünün her yerine eşit uygulayın, kuru ve pamuklu bir bez ile ürünü siliniz.

WOLY ayakkabı temizleme köpüğü nasıl kullanılır?

Bir sünger veya bez üzerine sıkınız. Bez yada sünger yardımı ile lekenin olduğu yüzeye uygulayınız. Sonradan tüm yüzeye uygulayınız. Uygulanan yüzey soft deri ise cilalayınız, nubuk veya süet ise nubuk yada süet fırçası ile fırçalayınız.

Deichmann güçlü temizleme köpüğü nasıl kullanılır?

ÜRÜN TRAŞ KÖPÜĞÜ GİBİ ÇALKALIYORSUNUZ VE SÜNGERİNE SIKIYORSUNUZ BİR ANDA KABARIYOR VE HEMEN AKABİNDE LEKELİ BÖLGEYE UYGULUYORSUNUZ.

Ayakkabı koruyucu sprey nasıl kullanılır?

Tüm süet, nubuk ve kumaş ayakkabıların için nano teknoloji ile tasarlanan bu benzersiz ürün, aynı zamanda ayakkabının içine sıkıldığında ayakkabı boyamalarını da engeller! 1- Kullanmadan önce spreyi çalkala, 2- 10 cm mesafeden eşit bir şekilde sık, 3- 20 dk kurumasını bekle!

Ayakkabı süngeri ne işe yarar?

Özel Parlatıcı deposu sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Renklendirici parlatıcısı ile ayakkabılarınızda boyama etkisi yapar. Ayakkabılarınızı temizler ve parlatır.

You might be interested:  Sık sorulan: Spor Korsesi Ne Işe Yarar?

Sararan Superstar nasıl temizlenir?

Sararan ayakkabı tabanı nasıl temizlenir?

  1. Ayakkabının tabanını hafifçe nemlendirin. Çok ıslak olmaması bir sonraki adım için önemlidir.
  2. Bir diş fırçasının üzerine bir miktar Cif Krem dökün ve oval hareketlerle tabanı temizleyin.
  3. Nemli bir bez yardımı ile ayakkabınızın tabanını silin.

Ayakkabıda güneş sararması nasıl geçer?

1 Yemek kaşığı karbonatın içine 1 çorba kaşığı su ilave edin ve macun kıvamında bir karışım hazırlayın. Bu karışımı eski bir diş fırçası yardımıyla sararan ayakkabılarınıza sürün. 30-45 Dakika bu şekilde bekletin ve temiz nemli bir bezle silin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *