Hızlı Cevap: Spor Tulum Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Tulumun altına ne ayakkabı giyilir?

Boru paçalı tulumlara ise, topuklu sandalet ayakkabı giyinerek şık ve kadınsı bir görünüm kazanabilirsiniz. Günlük tulumlarınızın ise, giyebileceğiniz şık ve tarz spor ayakkabı veya babet ayakkabılar ile çok şık görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca renkli tulum modelleri bu yılın en trend modelleri arasında.

Tulumla hangi takı takılır?

Gündüzden geceye ulaşan şıklık için uzun tulum modellerini, altın görünümlü kolye ve bilekliklerle ya da metal ve volümlü kelepçe formlu bilekliklerle tamamlayabilirsiniz. Abiye tulumlarda ise, inci ya da pırlanta takılar kullanarak zarif ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tulum icine ne giyilir?

Bazen kişiler tulumun içine bir gömlek giymekte ve bu şekilde bir kombin ortaya çıkarmaktadır. Bazen de pantolon şeklinde olan kombinlerin içine sade uzun kollular giyilmektedir. Lakin hava sıcak olduğu zaman kişiler uzun kollu kıyafetleri çok tercih etmemekte ve tulumların altına kısa kollu giyecekleri giymektedir.

Tulum ile hangi sac modeli gider?

Şık bir at kuyruğu, tulumun hareketli yapısına başarıyla uyum sağlayacaktır. Düz saçın sıkıca ve düzgün şekilde toplandığı at kuyruğu modelinin yanı sıra, dalgalı saçın gelişigüzel şekilde toplandığı dağınık modeli de tercih edebilirsiniz.

Tulum nasil kombinlenir?

Siyah basic bir tulumun hemen her ortama uyacağını unutmayın. Siyah tulumları altın sarısı ya da gümüş rengi takı ve aksesuarlarla tamamlayın. Gece çıkıyorsanız metalik renklerde ayakkabı ya da sandaletler de kullanabilirsiniz. Siyah tulumunuzu günlük giyimde şık stilettolar ve şık takılarla tamamlamayı unutmayın.

You might be interested:  FAQ: Spor Ile Göbek Nasıl Eritilir?

Uzun tulum altına nasıl ayakkabı giyilir?

Tulum ayakkabı kombinleri için kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri sandalet, stiletto, bot, platform ayakkabı, yüksek topuk ayakkabı, blok topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Tulum kime yakışır?

Ama tulum herkes için değil bacak boyu uzun, baseni geniş olmayan kadınlar için uygun. Küçümenler İçlerinde kaybolacakları bol modeller yerine daha dar, Studio 54 havalı modelleri tercih etmeliler.

Salopet nedir kim giyer?

Salopet, kadın ve erkeklerin giydiği bir pantolon türüdür. Rahatlığı ve şıklığıyla tercih meselesiydi. Moda programlarında izleyenler yabancı değildir bu kelimeye ama izlemeyenler için biz anlatalım. Özellikle 1990’lı yıllarda kadın ve erkeklerin sıkça giydiği Salopet ‘e, günümüzde pek rastlayamıyoruz.

Yazın kot tulum giyilir mi?

Yazları daha sık tercih edilen kot tulumlar kışında boğazlı dar badi ve kazaklarla veya içerisine oduncu gömleği giyilerek koyu renkli olanları tercih edilerek hem sıcak hem de daha şık ve gösterişli hale gelinebilir. Ama kullanımı açısından yazın daha çok tercih edilmelidir.

Tulum nasıl giyilir?

Tulum giyerken;

  1. Siyah basic bir tulumun hemen her ortama uyacağını unutmayın.
  2. Drapeli ve pileli tulumları ofis şıklığınız için tercih edin.
  3. Eğer tulum giyme fikrine hala sıcak bakamıyorsanız, tulumunuzu ceketle giyin.
  4. Tulum giydiğinizde çapraz çantaları kullanın.
  5. Dekolteli tulumları geceye endekslemeyin!

Tulum paça boyu nasıl olmalı?

Aksine paçası dar olan paça boyu bilek üstünde olan tulumlar tercih edilmelidir. Düzgün fizikli ve uzun boylu kadınlar her tarz tulum hoş duracaktır. Ancak geniş paçalı ve biraz daha salaş modeller daha güzel duracaktır.

Islak görünümlü saçlar nasıl yapılır?

Bu görünümü elde etmek için önce saçlarınızı yıkayın. Saçlarınızı çok fazla ovalamadan, bir havluyla kurulayın. Saçlarınızdaki fazla sudan kurtulduğunuzda, ıslak saç görünümünü yaratacak saç ürünlerini uygulayın. Saç waxı, jöle ya da köpük hangi ürünü saçınıza uygulamayı seviyorsanız onu kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *