Hızlı Cevap: Sinan Erden Spor Salonu Nerede?

Kadıköy Sinan Erdem Spor Salonu nasıl gidilir?

Sinan Erdem Spor Salonu İstanbul Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Kadıköy Söğütlüçeşme’den 34AS’ye binerek Şirinevler durağında indiğinizde Sinan Erdem Spor Salonu ‘na ulaşabilirsiniz.

Abdi ipekçi spor salonu kime ait?

Beko Basketbol Ligi’nde yeni sezonda maçlar 14 ayrı salonda yapılacak. Ligde maçların oynanacağı salonlardan İstanbul’daki Sinan Erdem Spor Salonu, 15 bin 500 kapasiteyle en fazla seyirci kapasitesine sahip salon olarak dikkati çekiyor.

Efes Pilsen şampiyon oldu mu?

Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko’yu final serisinde 3-0 mağlup ederek kulüp tarihindeki 15. Türkiye Ligi Şampiyonluğu ‘nu elde etti.

Efes Pilsen Neden Anadolu Efes oldu?

2011 yaz dönemi Türk basketbolunda önemli bir değişime sahne oldu. 1976 yılında kurulan Efes Pilsen Spor Kulübü, Tütün Ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (TAPDK) alkollü içecek markalarının spor kulüplerine isim vermemesine ilişkin kararı sonrasında adını Anadolu Efes olarak değiştirdi.

Anadolu Efes’in kaç şampiyonluğu var?

Bu bağlamda, 1978-79 sezonundan 1982-83 sezonuna kadar normal sezonun ardından final grubu maçlarına geçilirken, 1983-84 sezonundan itibaren ise play-off maçları elemeli oynanmaya başlandı. 11 farklı takım şampiyonluk sevincini yaşamıştır. Ligde en çok şampiyon olan takım 15 kez şampiyon olan Anadolu Efes ‘tir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *