Hızlı Cevap: Ntv Spor Smart Hangi Uyduda?

Tivibu’da Spor Smart var mı?

Turkcell TV+, KabloTV, D- Smart, tivibu ve Vodafone TV platformları üzerinden yayın yapmaktadır. S Sport, ayrıca Barça TV ve Bayern TV gibi ünlü kulüp televizyonlarını da ekranlara taşımaktadır.

Spor Smart nereden izlenir?

Spor Smart kanalı, ücretli platform D Smart üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca, İnternet platformu D Smart Go servisinden de izlenebilir. HD yayın yapan Spor Smart, D Smart 77 platformunda 77 numaralı kanalda yer alıyor.

Spor Smart kaçıncı kanalda?

D- Smart ‘ta bulunan Spor Smart 77. kanalda bulunuyor.

Tivibu go da neler var?

Tivibu GO nedir? Tivibu GO (Aile, Sinema ve Süper) Paketleri ile evinizin ekranına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar; bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve uyumlu akıllı televizyonlar üzerinden A’dan Z’ye TV keyfini yaşayabileceğiniz bir servistir.

Dsmart nasıl izlenir?

D-Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D-Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

History Channel hangi platformda?

Türkiye’de D-Smart, Tivibu ve Kablo Tv ‘ de yayın yapmaktadır. 3 Ocak 2017’de Tivibu’ya, 1 Mayıs 2021 tarihinde D-Smart’a, 1 Temmuz 2021 tarinde Kablo Tv ‘ ye eklenmiştir.

D-smart uydu frekansları nasıl ayarlanır?

D – Smart kumandanızın MENÜ tuşu üzerinden AYARLAR – SİSTEM AYARLARI – SİNYAL AYARLARI menüsüne geliniz. D – Smart TP1’e geldiğinizde, kumandanızın “OK” tuşuna basarak sinyali almaya başlayabilirsiniz. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa, alt sıralardaki TP seçeneklerini sırasıyla deneyebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Spor Için Sağlık Raporu Nasıl Alınır 2019?

Smart Spor Hangi maçları veriyor?

Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada! Sporsever ek paketi, ayda 11 TL ücret ile D- Smart Hoşgeldin ve Film Dizi abonelik paketlerinin üzerine alınabilir.

D smart 77 kanal hangisi?

D – Smart ‘ın spor içeriklerini yayınladığı 77. Kanal yani Spor Smart kanalını izlemek için D – Smart kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Galatasaray-PSV Eindhoven maçını izlemek isteyen vatandaşlar D – Smart üzerinden Aile Spor Paketi kampanyasına üye olması gerekiyor. Üye olan vatandaşlar Galatasaray-PSV Eindhoven maçını 77.

Smart Spor paralı mı?

D Smart platformunun spor temalı kanalı Spor Smart, ücretli izlenebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *