Hızlı Cevap: Galatasaray Spor Kulübüne Nasıl Üye Olunur?

Galatasaray Üye olmak kaç para?

Üye Bilgileri ve Üyelik Formu – GALATASARAY.ORG. 2021 YILI AİDATI 400 TL’dir.

Gs kaç üyesi var?

Galatasaray Kulübü’ne katılan 298 üye, beratlarını ve üyelik kartlarını teslim aldı. Böylece sarı-kırmızılı kulübe üye sayısı 12 bin 918 kişi oldu.

Gsyiad nasıl üye olunur?

TELEFONLA: 444 1905 numaralı telefonu arayın, 5’i basıp kısa zamanda üye olun… INTERNET ÜZERİNDEN: Formu doldurun ve 500 TL tutarındaki ilk giriş ücretini ödeyerek hemen üye olun.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi nasıl olunur?

Üyelik Başvurusu için Gerekli Belgeler

 1. Üyelik dilekçesi ve üye müracaat formu.
 2. Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 3. 1 adet fotoğraf.
 4. Adli Sicil Belgesi (son 6 ay içinde alınmış olmalıdır)
 5. 2 kulüp üyemizin veya temsilci üyemizin referans imzası ( Üye müracaat formunun, hakkınızda bilgi alınacak kişiler kısmına)
 6. KVKK Formu.

Galatasaray üyeliği nasıl iptal edilir?

İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222’ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Beşiktaş üyelik aidatı ne kadar?

NOT: BJK TÜZÜĞÜ GEREĞİ, ÜYELİK İŞLEMLERİ TAMAMLANDIKTAN 1 TAM YIL SONRA SEÇME HAKLARINA SAHİP OLUNUR. Üyelik Giriş Ödentisi 5.000.-TL ve Yıllık Üyelik Aidatı 120- TL olmak üzere toplam 5.120.-TL Kulüp veznesine ödeme yapabilirler.

You might be interested:  Nasıl Spor Yapmalıyım?

Galatasaray kimin takımı?

Galatasaray Spor Kulübü’nün kurucusu Ali Sami Yen, “Ellinci Yıl” kitabında kuruluş öyküsünü şöyle anlatır: “1 Teşrin 1905’te mektebin beşinci sınıfında edebiyat muallimimiz merhum Mehmet Ata beyin dersi esnasında birkaç arkadaş baş başa vererek Galatasaray ‘da bir futbol kulübü kurmaya karar verdik.

Galatasaray kaç branşta faaliyet gösteriyor?

Galatasaray SK, güncel olarak futbol (erkekler), basketbol (erkekler ve kadınlar) ve voleybol (erkekler ve kadınlar) dallarında en üst lig düzeyinde temsil edilmektedir.

Galatasaray yönetim kuruluna nasıl girilir?

Kulübe üye olmak isteyenler 1 Haziran – 31 Ağustos (otuz bir Ağustos dahil) tarihleri arasında, ön başvuruda bulunabilirler. Bu dönemi takip eden ilk iş günü başvurular kayda alınır, üyelik başvurularının değerlendirilmesi 30 gün içinde tamamlanır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurular kabul edilmez.

Hangi ünlü Galatasaraylı?

Galatasaraylı ünlüler

 • #1. KENAN İMİRZALIOĞLU.
 • AYSUN KAYACI.
 • Ali Kırca.
 • Cem Davran.
 • Erol Evgin.
 • AYDEMİR AKBAŞ
 • MUAZZEZ ERSOY.
 • ALİ KOCATEPE.

Fenerbahçe kongre üyeliği ne ise yarar?

Kongre üyelerimiz doğrudan, Kulübümüzün Genel Kurullarına katılma, seçme ve seçilme hakkını elde ederek Fenerbahçe ‘mizin geleceğinde söz sahibi olurlar. Ayrım yapmaksızın tüm üyelerimiz Fenerium alışverişlerinde, Fenerbahçe Spor Okulları ve Fenerbahçe Koleji kayıtlarında indirim hakkı kazanırlar.

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi nasıl olunur?

Üyelik başvurusu; a. Madde 9’da belirtilen nitelikleri taşıyan ve kulübe üye olmak isteyen kişi, kulüp tarafından hazırlanan üyelik başvuru formundaki bilgileri doldurur ve 5 (beş) yılını doldurmuş 2 (iki) üye ile birlikte imzalar. Üye adayı, üyelik başvuru formunda beyan ettiği bilgilerin doğruluğunu onaylar.

Fenerbahçe kongre üyesi olmak ne işe yarar?

Fenerbahçe kongre üyeliği, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün geleceğinde söz sahibi olmak ve alacağı kararlarda etkin rol almak demektir. Fenerbahçe aidiyetinin en önemli göstergesi olan bu kimlik, her bir Fenerbahçeli ‘nin sahip olmak isteyeceği, kendinden sonraki nesillere gururla emanet edeceği eşsiz bir ayrıcalıktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *