Hızlı Cevap: Adana Genclık Spor Il Mudürü Kim?

Adana genclık spor il Mudürü kimdir?

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü – Muzaffer ÇİNTİMAR 1973 yılında Erzurum’da doğdu.

Adana Gençlik Spor il müdürü değişti mi?

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak görevden alındı. Ataşbak’ın görevden alınması sonrasında yerine atanan isim ise Azim Öztürk döneminde Seyhan Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten, yakın döneme kadar Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürü olan Abdulkerim Arıkan oldu.

Adana Gençlik Merkezinde neler var?

Kursiyerlere sosyal yönlerini geliştirdiği yaz spor okullarında 31 branş faaliyetleri olarak voleybol, basketbol okçuluk, karate, kickboks, badminton, kung fu, güreş, aikido, keman, gitar, bağlama, ney görsel ve el sanatları ebru, resim, maket, seramik, ahşap boyama, satranç, fotoğrafçılık, halk oyunları, drama,

Gençlik merkezlerinde hangi faaliyetler var?

Gençlik Merkezleri Gençlik Merkezleri; gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek gençlerin kişisel, sosyal ve ruhsal gelişimine katkıda bulunmak, gençlere rehberlik ve danışmanlık yapmak, gençleri zararlı

GSB liderlik başvurusu 2021 ne zaman?

Gençlik ve Spor Bakanlığı ( GSB ) 350 Spor Uzmanı ve Antrenör alımı başvuruları 31 Ağustos 2021 saat 10.00 itibari başlayacak ve 13 Eylül 2021 saat 17.00’ye kadar devam edecek. 1000 Antrenör Alımı başvuruları ise 20 Eylül 2021 sat 10.00 itibari ile başlayacak. 27 Eylül 2021 saat 17.00 itibari ile sona erecek.

You might be interested:  Spor Ayakkabi Makinede Nasil Yikanir?

Gençlik Merkezi hangi sporlar var?

Balıkesir Gençlik Merkezi atölyelerinde gençler; İngilizce, bağlama, gitar, keman, ney, yöresel halk oyunları, ebru ve tezhip sanatları, resim, basketbol, futbol, voleybol gibi sportif ve kültürel etkinliklerle boş zamanlarını dolu dolu geçirme fırsatı buluyor.

Gençlik Merkezi Kursları nelerdir?

Gençlik Merkezinde açılacak olan kurslarda 13-29 yaş arasındaki gençlere; YGS, KPSS, Ney, Yan Flüt, Gitar, Keman, Bağlama, Halk Oyunları, Tiyatro, Koro, Masa Tenisi, Satranç, Mangala, Ebru, Hat, Osmanlıca, Tezhip, Çini İşlemeciliği, Ahşap Boyama, Diksiyon, Resim, İngilizce, Bilgisayar branşlarında eğitim verilecek.

Gaziantep Gençlik Merkezi hangi kurslar var?

Açtığımız kurslar, bilgisayar, İngilizce, İtalyanca, Osmanlıca, gitar, bağlama, flüt, klarnet, keman, ebru-resim, web tasarım, satranç, tiyatro, halk oyunları, diksiyon, KOSGEB, girişimcilik, kişisel gelişim, kariyer günleri gibi çeşitli kurslar verilmektedir” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *