Hızlı Cevap: A Spor Yorumcuları Hangi Takımlı?

Önder Özen hangi takımı tutuyor?

Beşiktaş klubünün futbol direktörü olmuştur.

Setenay Cankat hangi takımı tutuyor?

Ünlü sunucu Setenay Cankat ‘ın Beşiktaş taraftarı olduğu biliniyor…

Erman toroglu hangi takımı tutuyor?

Gençlerbirliği SK futbolcuları Mersin İdman Yurdu SK futbolcuları Yaşayan insanlar.

Cem Yılmaz hangi takımı tutuyor?

FENERBAHÇELİ ÜNLÜ İSİMLER Müge Anlı, Acun Ilıcalı, Alişan, Kadir İnanır, Mehmet Ali Erbil, Cem Yılmaz, Nejat İşler, Pelin Akıl, Merve Boluğur, İbrahim Tatlıses, Yıldız Tilbe, Sibel Can, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Gökhan Özoğuz ve Kıraç.

Önder Özen şimdi ne yapıyor?

beIN SPORTS Türkiye’de yorumculuk yapmaktadır.

Erdoğan Arıkan hangi takımı tutuyor?

Erdoğan Arıkan ‘ın hangi takımı tuttuğuyla ilgili farklı kaynaklarda farklı bilgiler yer alıyor. Kimi siteler Arıkan ‘ın Fenerbahçe’li olduğunu yazarken Arıkan ‘ın bir TV programında Galatasaraylı olduğunu ancak Trabzonspor’un da gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu açıkladığı bilgisi de yer alıyor.

Setenay Cankat nerede?

Başarılı spor spikeri Setenay Cankat ‘ın yeni adresi Sports Digitale Youtube kanalı oldu. A Spor’daki görevine son verilen Cankat, Sports Digitale’de Cem Dizdar ile birlikte Son Nokta programında yer alacak.

Setenay Cankat nerede doğdu?

Hayatı – Biyografisi Setenay Cankat 31 Mayıs 1988 yılında İzmir ‘de dünyaya geldi. Anne tarafı Selanik göçmeni baba tarafı ise Çerkez’dir. İlkokul ve ortaokulu İzmir’de okumuş daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşmiştir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Spor Salonu Nasıl Olmalı?

Cüneyt Çakır hangi takımı tutuyor?

CÜNEYT ÇAKIR HANGİ TAKIMLI? Süper Lig hakemlerinin tuttukları takımlar büyük merak topluyor. Cüneyt Çakır ‘ın ise Fenerbahçeli olduğu ifade ediliyor.

Mustafa Sapmaz kim?

Almanya’da dünyaya gelen Mustafa Sapmaz, 4-4-2 dergisinin genel yayın yönetmenliğini yaptıktan sonra çeşitli kanalların spor programlarında görev yapmıştır. Lig TV’de de bir dönem sunuculuk yapan Mustafa Sapmaz, daha sonra TRT Spor’da yorumculuk yapmaya başlamıştır.

Mustafa Kemal Atatürk hangi takımı tutuyor?

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk de Fenerbahçeli’ydi.

Levent Özçelik hangi takımı tutuyor?

Son olarak TRT’nin 2018 Dünya Kupası anlatım kadrosunda yer aldı. Levent Özçelik son olarak EURO 2020 spikerleri arasında yer aldı. Levent Özçelik hangi takımlı? Levent Özçelik koyu bir Galatatasaray taraftarıdır.

Sibel Can hangi takımı tutuyor?

AYSUN KAYACI – GALATASARAY PETEK DİNÇÖZ – FENERBAHÇE TEOMAN – BEŞİKTAŞ ARZUM ONAN – TRABZONSPOR SİBEL CAN – FENERBAHÇE SERDAR ORTAÇ – GALATASARAY DENİZ SEKİ – GALATASARAY EBRU ŞALLI – BEŞİKTAŞ İBRAHİM TATLISES – FENERBAHÇE BARIŞ AKARSU – BEŞİKTAŞ DAVUT GÜ

Emrah hangi takımı tutuyor?

Hangi takımı tutuyorlar? Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah Fenerbahçe’yi tutuyor

Ali Atay hangi takımı tutuyor?

Galatasaray futbol takımı taraftarı olması ile bilinir. (Bkz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *