Göztepe Spor Kulübü Başkanı Kim?

Göztepe hangi şehrin takımı?

Süper Lig ekiplerinden Göztepe’de başkan Mehmet Sepil, haziran ayında yapılacak genel kurulda görevini bırakacağını açıkladı. Haziran ayı içerisinde yapılacak Göztepe Sportif Yatırımlar AŞ Genel Kurulu ile 7 yıldır gururla üstlendiğim Göztepe Spor Kulübü Başkanlığı görevinden ayrılma kararı almış bulunuyorum.

Mehmet Sepil babası kim?

İzmir’in Urla ilçesinde bulunan Göztepe Adnan Süvari Tesisleri, Göztepe Spor Kulübü Futbol A Takımının antrenman tesisleridir. 2 adet nizami doğal çim saha ve yardımcı sahaların bulunduğu tesiste, doğal çim saha yapımı altyapılarıyla birlikte tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Mehmet Serpil hangi takim?

1955, İzmir), Türk iş adamı, inşaat mühendisi, Göztepe Spor Kulübü’nün 46. başkanıdır. Aynı zamanda Kulüpler Birliği’nde 2019-2021 yılları arasında başkanlık yapmıştır. 2014 yılında Göztepe’yi 7,5 milyon dolar karşılığında satın almış ve kulübün bütün borçlarını üstlenmiştir.

Mehmet Sepil ne iş yapar?

Göztepe Kulübü Başkanı ve Genel Enerji’nin sahibi Mehmet Sepil ise 450 milyon dolarlık servetiyle üçüncü Egeli oldu. Duayen işadamı Selçuk Yaşar da 375 milyon dolarlık servetiyle 4’üncü Egeli olarak 100 zengin listesinde girdi. Egeli işadamlarını toplam serveti ise 2 milyar 925 milyon dolar oldu.

Sepil nedir?

sepil için 1 adet anlam bulundu. ‘ Sepil sepil ‘ ikilemesinde kullanılır ve ‘hafifçe yağan yağmur’u anlatır.

Dr irem Sepil kimdir?

Oxford Üniversitesi Zooloji bölümünde araştırmacı olan İrem Sepil, 5 yaşına kadar Amerika’da yaşadığını dile getirdi. 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünde tamamladıktan sonra eğitimi için University of California Los Angeles’ta (UCLA) laboratuvar asistanı olarak çalışmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *