FAQ: Zula E-spor Başvuru Nasil Yapılır?

Nasıl E sporcu olunur zula?

Zula e – Spor lisansı için aşağıdaki temel şartlar aranacak;

 1. -10. seviye ve üstü bir Zula hesabına sahip olmak.
 2. -15 ve üstü yaşta olmak.
 3. -Küfür vb. sebeplerden ağır sabıkalı bir geçmişe sahip olmamak.

Zula Espor profili nasıl alınır?

Zula da e spor lisansı alabilmek için şu şartlara uygun olmanız gerekiyor;

 1. Zula da en az 10 seviye bir hesaba sahip olmanız.
 2. En az 16 yaşını doldurmuş olmak.
 3. Oyun geçmişinizde sabıkanız olmaması.
 4. Profil fotoğrafınızın kesinlikle size ait olması ve uygunsuz bir fotoğraf olmaması.

E Spor başvurusu nasıl yapılır?

Evraklar önce ilçe müdürlüğüne onaylatılıyor, sonrasında sicil lisans servisinde işlemleri yapılıyor. Belgeleriniz hazır olduktan sonra menajerleriniz varsa yada velileriniz de sizin yerinize başvuru yapabiliyor. Bulunduğunuz ildeki Gençlik ve Spor Bakanlığı Müdürlükleri adreslerine başvurabilirsiniz.

Zula turnuvaya nasıl katılınır?

Turnuvaya nasıl katılırım? Turnuva başvurularınızı “BAŞVURU FORMUNU” doldurarak başvurabilirsiniz. Turnuva başvurularınızı “BURAYA TIKLAYARAK”oluşturabilirsiniz. ​Not: Nakit para ödülleri GPay üzerinden oyuncularımıza gönderilecektir.

Bir oyunda nasıl pro olunur?

İyi Bir GAMER Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gereken 10 Madde

 1. Parmaklarınızı çok hızlı hareket ettirin.
 2. 3.Ben ‘konsolcuyum arkadaş’ klavye ile işim olmaz!
 3. 4.Kendinizi hazırlayın.
 4. 4.’HARDWARE’ işini oldukça abartmanız gerekir.
 5. 5.Duygularınıza hakim olun.
 6. 6.NOOB lara ve Hatalara dikkat.
 7. 7.Turnuvalara hazır olun.
You might be interested:  FAQ: Spor Bırakınca Ne Olur?

E sporcu lisansı ne işe yarar?

Espor lisansı, oyuncunun oynadığı oyunda uzmanlaştıktan sonra işi biraz daha ileriye götürüp başarısını dünyaya sergilemek için bir takıma girmesi ve o takıma girmek için göstermesi gereken belge olarak açıklanabilir.

Zula Süper Lig kaç hafta?

İlk sezonunda 180.000 TL, sonraki sezonlarında ise 200.000 TL ödül havuzuna sahip olacak profesyonel ligde, birbirinden güçlü takımlar zorlu mücadelelerde karşı karşıya gelecek. 7 hafta sürecek olan 14 maçlık maratonda tüm maçlar, cumartesi ve pazar günleri 19:00, 20:00, 21:00 ve 22:00 saatlerinde gerçekleşecek.

Zula Super Lig 7 sezon ne zaman?

20 Mart 2021 tarihinde başlayacak olan Zula Süper Lig 7. Sezon ‘da birbirinden çekişmeli ve zorlu mücadeleler, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’dan itibaren Zula Oyun Espor YouTube kanalında olacak!

E sporcu olmak için nereye başvurulur?

Ne var ki işi resmiyete dökmek için espor lisansı alınması gerekiyor. Ülkemizde Türkiye E – Spor Federasyonu (TESFED) üzerinden espor lisansı almak mümkün. Bunun için il ve ilçe müdürlüklerine sağlık beyanı belgesi, 18 yaşından küçükler için veli/vasi izin belgesi ve iki adet vesikalık fotoğraf ile başvuru yapılabiliyor.

E-Spor Antrenör Belgesi nasıl alınır?

a) E – spor spor dalında en az iki dönem eğitim aldığını belgeleyenler, temel eğitim ve sinavından muaf olup e – spor spor dalını tercih etmeleri ve uygulama eğitimi ve sınavina katılarak başarılı olmaları halinde temel antrenörlük belgesi almaya hak kazanır.

Esports nasıl yazılır?

Elektronik spor kısaltması; e-Spor, e-spor veya eSpor şeklinde kullanılmaktadır. The Associated Press 2017 AP Yazım Kılavuzu, e-Spor’un İngilizcesi olan “e-Sports” kelimesini resmî olarak, çizgisiz ve küçük “S” harfi ile ” esports ” şeklinde kullanır.

Zula ÖTS saat kaçta?

3 gün boyunca gündüzcü tayfa için 14:00-22:00 arasında ve gececi tayfaya için de 22:30-01:30 saatleri arasında günde 2 adet ÖTS sizleri bekliyor. Hem de 3 maç tamamlayan herkese Rekabet Modu’ndaki MVP Ödülü de hediye!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Istanbul Sinan Erdem Spor Salonu Nerede?

Zula turnuvası nedir?

Zula Rekabet Turnuvası Nedir? Zula Rekabet Turnuvası, son 30 günün aktif klan sıralamasına göre seçilen 1024 takımın 40.000 TL ödül havuzu ve Zula Süper Lig’e çıkış bileti için mücadele ettiği bir turnuvadır. 256 takımın olduğu 4 grupta takımlar tekli eleme usulüne göre BO3 olarak birbiriyle karşılaşır.

Zula Growe hangi takımda?

En çok tanınan Zula oyuncularından olan Growe, yeni sezonda WTF Espor ekibinde yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *