FAQ: Trt Spor Yorumcuları Ne Kadar Kazanıyor?

Rıdvan Dilmen ne kadar kazanıyor 2020?

Uzun süredir yayıncı kuruluşla görüşen Dilmen ‘e peşin 2 milyon dolar veren NTV, yıllığı 1.6 milyon dolardan da 5 senelik sözleşme teklif ederek en büyük markasını kimselere yar etmedi. Yaptığı yeni sözleşmeyle 5 yıllık kazancını toplamda 10 milyona getiren Rıdvan hoca, yılda 2 milyon kazanmış olacak.

Spikerlik ne kadar maaş alır?

Az izlenen ulusal kanallarda spiker maaşları 5-10 bin TL arasındadır. Kanal D, Star TV, ATV, Show TV, TRT 1, HaberTürk, CNN Türk, NTV gibi büyük kanallarda ana haber spikeri maaşları 20 bin TL ile 100 bin TL arasında değişmektedir.

Ersin Düzen TRT den ayrıldı mı?

Sunucu ve spor spikeri Hüseyin Ersin Düzen, 11 yıldır görev yaptığı TRT Spor’dan ayrıldığını duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Düzen, “11 yıl görev yaptığım STADYUM ve TRT Spor’a, kendi isteğimle devam etmeme kararı aldım.

Ersin Düzen ne iş yapıyor?

Şansal Büyüka ile Lig TV’de Maraton’a çıkan Erman Toroğlu ‘nun yıllık ücreti 500 bin dolar. Ahmet Çakar, Show TV’deki 6 Pas için yıllık 350 bin YTL alıyor.

Rıdvan kaç para?

Yapılacak anlaşmaya göre Rıdvan Yılmaz’ın sözleşmesi 2025 yılında tamamlanacak. Siyah beyazlılardan yıllık 150 bin TL alan 19 yaşındaki futbolcunun maaşında da artışa gidilecek.

Buket Aydın kimdir nerelidir?

Buket Aydın, 1 Ocak 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitiren Aydın, Atilla İlhan’ın şiirleri üzerine yüksek lisans yaptı. Kadıköy’de bulunan Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda eğitim alan Buket Aydın, bir sene bir radyoda haber spikerliği yaptı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Ne Kadar Spor Yapılmalı?

Bir muhabir ne kadar maaş alır?

Maaşlar özel sektör-devlet ayrımına, kanaldan kanala, çalışma alanına, şehre, deneyime göre değişebilmektedir. Tüm bu değişkenlere bağlı olarak 2020-2021 muhabir maaşları ortalama 4 bin TL’dir denilebilir.

Ersin Düzen hangi kanalda?

Ersin Düzen TRT Spor’dan – Hangi Maç Hangi Kanalda | Facebook.

Ersin Düzen nerede oturuyor?

Eskişehir’de kaldığı 4 yıl boyunca birçok yerel radyo ve televizyonlarda çalıştı ve genel yayın yönetmenliği yapmıştır. 1997 yılında İstanbul’da ilk olarak Star TV’de yayınlanan Süper Frikik adlı spor-magazin programını sundu.

Ersin Düzen Hangi üniversite mezunu?

Erdoğan Arıkan, TRT Spor Spikeri 21 Mayıs 1963 Sakarya doğumludur, daha sonra ailesiyle beraber Gölcük, Kocaeli’ye taşınmış ve burada büyümüştür. Evli ve 1 çocuk babası olan Erdoğan Arıkan uzun süre TRT Spor Kanalında hafta içi her gece Spor Artı isimli spor programının sunuculuğunu yapmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *