FAQ: Spor Smart Hangi Kanalda?

Spor Smart neyin kanalı?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor.

D Smart Smart Spor Hangi Kanalda?

Smart Spor kanalı, D – Smart platformunda 77. kanalda yayın yapıyor.

D smart maçlarını internetten nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

Tivibu a spor hangi kanalda?

tivibu 77. kanaldan ve Türksat’tan şifresiz yayın yapmaktadır. Genelde kanal müsabaka olduğu zaman konferans yayını yapmaktadır.

Smart Spor kimin?

Smart Spor 2 Kanal Saran Holding tarafından satın almıştır. 18 Mart 2017’de saat 00:00’da ismi S Sport olarak değiştirilmiştir.

Smart Spor Hangi maçları veriyor?

Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada! Sporsever ek paketi, ayda 11 TL ücret ile D- Smart Hoşgeldin ve Film Dizi abonelik paketlerinin üzerine alınabilir.

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Adli Ipekçi Spor Salonu Nerede?

Dsmart 4K yayın nasıl izlenir?

D-Fix’i televizyonunuzun modül girişine yerleştirmeniz yeterli. D-Smart D-Fix’i ekstra bir kumandaya ihtiyaç olmadan, televizyonunuzun kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. Uydu alıcısıyla izleyemediğiniz, 4K yayın yapan kanalları D-Smart D-Fix ile izleyebilirsiniz.

D Smart Akıllı TV hangi kanalda?

D – Smart 93. kanaldan yayın yapmaktadır.

TV8 int d smart kaçıncı kanal?

18 Şubat 2015 tarihine kadar sadece Digiturk 329. kanaldan izlenebilmekteyken 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren TV8 HD, Türksat 4A 12356 H 7100 2/3 frekansından, Turkcell TV+ 27. kanaldan, tivibu 316. kanaldan, D – Smart 28. kanaldan, Digiturk 28. kanaldan, Türksat TKGS 8. kanaldan ve KabloTV 29. kanaldan da

D smart ulusal kanal kaçta?

D – Smart 89. kanaldan yayın yapmaktadır.

Olay TV D Smart’ta kaçıncı kanalda?

D – Smart 38. kanaldan yayın yapmaktadır.

Investigation Discovery D Smart kacinci kanal?

D – Smart 65. kanaldan yayın yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *