FAQ: Smart Spor Nasıl Izleyebilirim?

Spor Smart kaçıncı kanalda?

D- Smart ‘ta bulunan Spor Smart 77. kanalda bulunuyor.

Smart Spor uyduda var mı?

Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Smart Spor kanalının frenaks bilgileri şöyle: Frekans: 12245. Polarizasyon: H – Yatay.

D smart maçlarını internetten nasıl izlenir?

D – Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D – Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile.

Sport Smart nerede?

SPOR SMART NASIL İZLENİR? D- Smart platformunda yer alan Spor Smart 77. kanalda yer alıyor. Spor Smart izleyebilmek için D- Smart platformunun ‘Aile Spor Paketine üye olmak gerekiyor. D- Smart GO üyeliği bulunanlar, internetten, cep telefonundan ya da tabletlerinden maç yayınlarını izleyebilir.

Smart Spor paralı mı?

D Smart platformunun spor temalı kanalı Spor Smart, ücretli izlenebilmektedir.

Spor Smart kimin?

Smart Spor 2 Kanal Saran Holding tarafından satın almıştır.

Smart Spor 2 kaçıncı kanalda?

D- Smart 79. kanal, KabloTV 241. kanal, Turkcell TV+ 78. kanal, tivibu 74. kanal, Vodafone TV 12. kanaldan yayın yapmaktadır.

History Channel hangi platformda?

Türkiye’de D-Smart, Tivibu ve Kablo Tv ‘ de yayın yapmaktadır. 3 Ocak 2017’de Tivibu’ya, 1 Mayıs 2021 tarihinde D-Smart’a, 1 Temmuz 2021 tarinde Kablo Tv ‘ ye eklenmiştir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Ne Zaman Açılacak?

Smart Spor Hangi maçları veriyor?

Asya Kupaları, LaLiga, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi, İngiltere Premier Lig, İspanya Basketbol Ligi, NBA, F1 ve MOTO GP, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Hazırlık Maçları, Almanya Kupası burada! Sporsever ek paketi, ayda 11 TL ücret ile D- Smart Hoşgeldin ve Film Dizi abonelik paketlerinin üzerine alınabilir.

D-smart nasıl üye olunur?

D – SMART ‘A NASIL ABONE OLABİLİRİM? D – Smart ‘ın HD kalitesiyle sunduğu zengin içerikli TV paketlerine abone olmak için www. dsmart.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0850 266 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D – Smart bayisine uğrayabilirsiniz.

Dsmart Go kaç kişilik?

D-smart go hizmetini en fazla 4 farklı cihazdan alabilirsiniz.

D-smart bilgisayardan nasıl izlenir?

TV izle seçeneğiyle yayın akışına bağlı kalmaz, TV kanallarını 72 saate kadar geri alabilir, istediğin programları kaydedebilirsin. Bilgisayarından veya mobil cihazından www.dsmartgo.com.tr gir ana sayfada yer alan ‘Kayıt Ol’ bağlantısına tıkla, adımları takip ederek D – Smart GO keyfini yaşamaya başla!

Canlı lig tv nasıl izlenir?

Lig maçları internetten nasıl izlenir?

  1. Tablet veya telefonlarınızda beIN CONNECT uygulamasını indirerek beIN Sports kanallarından maçları nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.
  2. beIN CONNECT web sayfasından üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak beIN Sports kanallarındaki maçları bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *