FAQ: Puma Spor Ayakkabı Nasıl?

Puma beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir?

Elde ve çamaşır makinesinde kesinlikle yıkanmaz. Deterjan ile temas ettirilmez. Hafif nemli bezle temizlenip oda sıcaklığında kurutulmalı ve uygun malzemelerle düzenli olarak bakım yapılmalıdır.

Puma marka nasil?

Puma, Avrupa Birliği’nin kurucu üyeleri arasında yer alan ve de aynı zamanda kurumun en güçlü ülkesi olarak kabul edilen Almanya Federal Cumhuriyeti’nin tescilli bir markasıdır. Söz konusu bu marka, Almanya’nın giyim sanayisinde geldiği noktanın en büyük küresel figürleri arasında yer alır.

Tekemspor orjinal mi?

Tekemspor ‘da satılan orijinal marka spor ayakkabılarının hepsi sertifikalı ve seçkin ürünler. Markası belli olan spor ayakkabılarının fiyatları ederinden düşük olamaz. Cüzi fiyatlara orijinal ürün sattıklarına kesinlikle inanmamalısınız, kalitenin bir bedeli vardır.

Puma garanti süresi ne kadar?

puma.com üzerinden satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 60 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Sararan beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir?

Ayakkabınızın temiz görünmesi ve parlaması için sizlere bir önerim daha olacak; Hafif nemli bir beyaz bezin üzerine Cif Krem sıkın aynı bez ile ayakkabınızı nazikçe ovalayın. Daha sonrasında ayakkabınızı temiz bir bez ile silebilirsiniz, ayakkabınızı doğal şekilde kurumaya bırakın kısa sürede kuruyacaktır.

Fileli beyaz spor ayakkabı nasıl temizlenir?

Yarım fincan beyaz sirkeyi bir bardak ılık su ile seyrelttikten sonra bir bez yardımı ile seyreltilmiş çözeltinize batırarak beyaz ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Temizledikten sonra ıslak bırakmayın. Kuru bir bez yardımı ile ıslaklığını iyice alarak güneş ışığında 3-4 saat bekletmeniz yeterli olacaktır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Spor Aleti Hangi Bölgeyi Çalıştırır?

Puma marka hangi ülkenin?

Kendine “Adi” olarak seslenilmesini tercih eden Adolf, oluşturduğu markayı isminin ve soy isminin bir tür birleşimi olan Adidas olarak isimlendirdi. Rudolf da benzer bir şey deneyerek kendi markasını “Ruda” olarak isimlendirse de, daha sonra markanın ismini Puma olarak değiştirdi.

Puma nin amblemi hangi hayvan?

Puma ( Puma concolor), Dağ aslanı veya kugar, Kuzey ve Güney Amerika’da yaşayan; kedigiller (Felidae) familyasından yırtıcı bir hayvan türüdür.

Tekemspor hangi kargo ile çalışıyor?

Kargo ve Teslimat Sayfası | Tekemspor. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

Barcin alışveriş sitesi güvenilir mi?

Barcin.com’da satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Ayakkabı Garanti süresi ne kadardır?

(2) Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlamak üzere asgari iki yıldır.

Adidas ayakkabı garanti süresi ne kadardır?

Cevap. Ürünün garantisi 6 aydır.

Ayakkabının iç astarı neden yırtılır?

Terle ıslanan ayakkabılar, kullanım sırasındaki aşınma ve iplik atmaya bağlı olarak iç astarda yırtılma oluşturuyor. Üstelik bu deformasyon kötü kokuyu da beraberinde getiriyor. Ayakkabı astarının nemlenmesini azaltmak için modelleri çorapsız giymemeye de özen göstermelisin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *