FAQ: Malatya Spor Teknik Direktörü Kim?

Yeni Malatya’nın teknik direktörü kimdir?

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatya spor son olarak Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırmış ve teknik direktör arayışına girmişti. Malatyaspor arayışını sonlandırdı ve teknik direktörlük görevine İrfan Buz getirildi.

Yeni Malatyaspor nerede kamp yapıyor?

Takımımız, ilk etap kamp çalışmalarına 1 Temmuz Perşembe günü Malatya ‘da başlayacak. 6 Temmuz’a kadar hazırlıklarına Malatya ‘da devam edecek olan takımımız, iki günlük iznin ardından ikinci etap kamp çalışmaları için 8 Temmuz Perşembe günü Bolu Abant’ta top başı yapacak.

Yeni Malatyaspor kimi transfer etti?

Son dakika haberi: Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar’ı transfer etti. Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar’ı kadrosuna kattığını duyurdu.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü hangi takımlı?

İrfan Buz (15 Nisan 1967, İstanbul), Türk eski futbolcu ve teknik direktör. Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor ‘u çalıştırmaktadır.

Malatya’nın Teknik Direktörü Kim Oldu 2021?

Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor, teknik direktörlük görevi için Erol Bulut ile prensipte anlaştı.

Yeni Malatyaspor Galatasaray maçı kaç kaç?

Galatasaray, Yeni Malatyaspor ‘u 3-1 mağlup etti.

Yeni Malatyaspor yeni sponsoru kim?

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor, isim sponsorluğu konusunda kripto para işlem platformu Helenex ile anlaşmaya varıldığını açıkladı. Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Helenex kripto para işlem platformu, Yeni Malatyaspor ‘umuzun sezon sonuna kadar isim sponsoru olmuştur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Digitürk A Spor Hangi Kanalda?

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü istifa etti mi?

Süper Lig’de son dakika haberi Yeni Malatyaspor ‘da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu dönemi sona erdi. Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ” Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.” ifadeleri kullanıldı.

H Yeni Malatyaspor ne demek?

Yeni Malatyaspor, veya sponsorluk anlaşması gereği Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Malatya merkezli bir spor kulübüdür. Takım, şu anda Süper Lig’de mücadele etmektedir. Renkleri sarı-kırmızı-siyah olup, birçok spor branşında faaliyet göstermektedir.

Irfan buz kimdir nerelidir?

İrfan Buz 15 Nisan 1967 yılı İstanbul doğumlu Türk teknik direktör ve aynı zamanda eski futbolcudur. 15.04.1967 İstanbul doğumludur. 1971 yılında ailesi ile birlikte Almanya’ya göç etti. Almanya’da öğrenimini tamamladıktan sonra olarak Dortmund Üniversitesi Teknik İnşaat bölümünden inşaat teknikeri olarak mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *