FAQ: Konya Spor Hocasi Kim?

Konyasporu kim çalıştırıyor?

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor, teknik direktör İlhan Palut ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

İlhan Palut kiminle anlaştı?

Göztepe. Tamer Tuna’nın art arda gelen mağlubiyetlerin sonra verdiği istifası sonucu, Göztepe yönetimi teknik direktör İlhan Palut ile 3 yıllık bir anlaşmaya vardı.

Konyaspor Teknik Direktörü istifa etti mi?

Konyaspor, Teknik Direktör İsmail Kartal ile yollarını ayırdığını açıkladı. İşte Konyaspor ‘dan yapılan açıklama: Teknik direktörümüz İsmail Kartal ile kulübümüz arasındaki sözleşme, karşılıklı olarak anlaşmaya varılarak sona erdirilmiştir.

Konya teknik direktörü kim?

Son dakika transfer haberi Yeni sezon başlamadan Bülent Korkmaz ile yollarını ayıran İttifak Holding Konyaspor, yeni teknik direktörünü buldu. Son olarak Çaykur Rizespor’da görev yapan İsmail Kartal’ın teknik direktörlüğe getirildiği resmen duyuruldu.

Konya spor ne zaman kuruldu?

İttifak Holding CEO’su Tahir Atila, Konyalı.

Göztepe kiminle anlaştı?

Göztepe, Emre Batuhan Adıgüzel’i kadrosuna kattı Süper Lig ekiplerinden Göztepe, TFF 1. Lig temsilcisi Emre Batuhan Adıgüzel’le anlaştı.

Göztepeyi kim çalıştırıyor?

Göztepe, Ünal Karaman’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Tayfun Korkut’un geldiğini açıkladı.

Göztepe yi kim çalıştırıyor?

Göztepe ‘de Başkan Mehmet Sepil, Tuna’nın vedasının ardından yine genç bir teknik direktör tercihinde bulundu. TFF 1’inci Lig ekiplerinden Hatayspor’da gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken İlhan Palut, Göztepe ‘nin yeni teknik patronu oldu.

Aykut Kocaman hangi takımın teknik direktörü?

Sözleşme imzalayarak, takımın Antalya kampına katılan ve 5 gün boyunca takımı çalıştıran teknik direktör İsmail Kartal, yönetime istifasını sundu. Takımdan önce Erzurum’a gelerek kulüp tesislerinde başkan Ömer Düzgün ile görüşen Kartal, “Enerjim, motivasyonum yok” gerekçesiyle görevinden ayrılmak istediğini bildirdi.

You might be interested:  Düğüne Giderken Ne Giyilir Erkek Spor?

Bülent Korkmaz hangi takımla anlaştı?

A Spor’un haberine göre; Geçtiğimiz günlerde Kenan Koçak ile el sıkışan ancak 40 yaşındaki teknik direktörün 2 milyon liralık maaşı beğenmemesinin ardından arayışlarını sürdüren Alanyaspor yönetimi, son olarak geçtiğimiz yıl Konyaspor’u çalıştıran teknik direktör Bülent Korkmaz ile prensiple anlaştıkları belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *